Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 5145
Durrës , 544
Vlorë , 161
Shkodër , 108
Fier , 76
Elbasan , 49
Sarandë , 37
Korçë , 25
Berat , 9
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.

Sot 11:26 ,

Qera, Apartament 2+1 + Post Parkimi, Unaza E Re

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
Sot 11:25 ,

Qera, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë

2 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 11:24 ,

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 11:23 ,

Qera, Vilë, Rruga Kongresi i Lushnjes, Tiranë

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 11:23 ,

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:22 Agjent për shitje të pronës ,

APARTAMENT ME QERA 2+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:22 ,

Qera, Apartament 3+1, Myslym Shyri, Tiranë

580 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:20 ,

Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tirane.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:19 ,

Apartament 2+1 me qira per 430 euro/muaj

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 11:18 ,

Qera, Apartament Loft, Myslym Shyri, Tiranë

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 11:17 ,

Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:11 ,

Apartament 2+1+2 me Qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 11:05 ,

Apartament 3+1+2 me Qira

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 11:01 ,

Qera, Apartament 2+1 ��Liqeni i Thate

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 10:58 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 10:58 ,

Shtepi 2+1 me qera ne Astir

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 10:58 ,

JEPET APARTAMENTI 2+1 ME QIRA

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:58 ,

Qera, Apartament 3+1, Rruga e Kavajës, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 10:57 ,

JEPET APARTAMENTI 2+1 ME QIRA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:57 ,

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 10:57 ,

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 10:57 ,

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 10:56 ,

JEPET APARTAMENTI 2+1 ME QIRA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:52 ,

Super Apartament 2+1 per qera, ��Liqeni Thate.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:47 ,

Jepet me qera 2+1 Porcelani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Apartamente me Qera

Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al

Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione