Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 23565
Durrës , 3398
Vlorë , 1725
Shkodër , 853
Sarandë , 302
Fier , 255
Elbasan , 206
Lezhë , 156
Korçë , 129
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Dje 19:46
Linku:
,

Jepet me qira Apartamenti

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Gush 15:47
Linku:
,

Ap qera 1+1+aneks

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5

Sot 00:25 ,

Jepet me qera ditore ne golem for rent

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 00:10 ,

Duplex Me Qera Ditore/ Selvia

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 00:10 ,

Apartament me qera ditore Komuna e Parisit

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 23:43 ,

Apartament 1+1 me qera Kika 2

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:22 ,

Apartament me qira

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:22 ,

Apartament e garsoniere me qera tek Shkembi Kavajes

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:17 ,

Jepet me qera 1+1 prane Sahatit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:55 ,

QERA 2+1 BULEVARDI ZOGU I PARE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 22:49 ,

Apartament me qera tek kopshti zologjik kompleksi mateo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:29 ,

apartament

Numri i dhomave: 3
Dje 22:28 ,

Qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 22:10 ,

Jepet apartament me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:04 ,

Jepet Apartament me qera

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 21:53 ,

Jepet me qera 360 Euro

360 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:50 ,

Jepet me qera 1+1 25000 leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:44 ,

Jepet me qira apartament 2+1+2 poste parkimi

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 20:44 ,

Ndarje qeraje

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:41 ,

Gasoniere me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 20:38 ,

BLLOK Qera Apartament

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 20:29 ,

Apartament me qera lagjia Dergut.

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:23 ,

FLAT FOR RENT IN VLORA

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 20:23 ,

Apartament me qera ne Vlore, ne vije 1

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:59 ,

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tiranë

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 19:59 ,

Okazion Apartamente dhe Gazonjere

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 19:58 ,

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tiranë

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 19:58 ,

Qera, Ambient Për Zyra, Qendër, Tiranë

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:58 ,

Qera, 1+1 tek Komplexi Kontakt.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:57 ,

BANES ME QERA NE PLAZH, DURRES

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 19:57 ,

JEPET ME QIRA DUPLEX 2+1, RRUGA GJON BUZUKU, TIRANË

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione