Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1545
Durrës , 198
Shkodër , 58
Vlorë , 37
Sarandë , 21
Elbasan , 20
Fier , 19
Lezhë , 7
Korçë , 6
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Sot 08:49 ,

Qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 08:39 ,

SUPER OKAZION - QERA per ZYRA + 2 Poste Parkimi

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 08:39 ,

Ambient me Qera per Zyra

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 17:00 ,

QERA , AMBIENT BIZNESI , RRIGA IRFAN TOMINI , SELITE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 17:00 ,

Qera, Vile, Sauk, Tiranë.

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Dje 16:42 ,

Qera 3+1+2 opsion GarazhLagja 6, Kopshti Sotir Noka 30000 l

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 16:32 ,

QERA Apartament 4+1 te Garda

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 16:02 ,

��JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 NE ASTIR��

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 15:41 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TUALETE, ALI DEMI, TIRANË.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 15:39 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TUALETE+ 3 BALLKONE, LIQENI I

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 13:26 ,

Shtepi ditore sarande

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Dje 13:26 ,

Shtepi ditore sarande

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Dje 13:26 ,

Shtepi ditore sarande

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione