Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 8203
Durrës , 1266
Vlorë , 332
Shkodër , 235
Elbasan , 109
Fier , 99
Sarandë , 67
Korçë , 60
Lezhë , 32
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Dje 19:46
Linku:
,

Jepet me qira Apartamenti

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Gush 10:57
Linku:
,

Apartament ne lungomare Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Dje 23:22 ,

Apartament me qira

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:55 ,

QERA 2+1 BULEVARDI ZOGU I PARE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 22:29 ,

apartament

Numri i dhomave: 3
Dje 22:28 ,

Qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 20:23 ,

FLAT FOR RENT IN VLORA

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 20:23 ,

Apartament me qera ne Vlore, ne vije 1

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:59 ,

Okazion Apartamente dhe Gazonjere

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 19:58 ,

Qera, Ambient Për Zyra, Qendër, Tiranë

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:57 ,

JEPET ME QIRA DUPLEX 2+1, RRUGA GJON BUZUKU, TIRANË

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 19:57 ,

Jepet super Apartament me Qera

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:46 ,

Jepet me qira Apartamenti

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:40 ,

Jepet me qera Apartament 2+1

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:38 ,

Jepet me qera apartament 2+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 18:55 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 18:49 ,

Qera 3+1+2 Pamobiluar✅Lagja 6, Kopshti Sotir Noka✅

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:49 ,

Rezidenca Kodra e Diellit 1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 18:48 ,

Jepet me Qera Apartament 2+1 Bllok.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 18:46 ,

Qera 2+1 + Ballkon E mobiluar ��Lagja 18,Durres��

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:46 ,

Qera 3+1+2 opsion GarazhLagja 6, Kopshti Sotir Noka 30000 l

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 18:34 ,

Leshohet me qera apartamanr 2+1 afer teatrit Migjeni .

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 18:34 ,

Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:33 ,

Qera Super Apartament ne White Hill residence , Currila

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 18:12 ,

QERA Apartament 4+1 te Garda

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 18:11 ,

Apartament me Qera 3+1+2 Durres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 18:11 ,

QERA Apartament 3+1 per zyra te Rruga e Kosovareve

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione