Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4653
Durrës , 1169
Shkodër , 188
Vlorë , 176
Fier , 75
Sarandë , 59
Elbasan , 56
Korçë , 34
Lezhë , 25
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.

Sot 14:09 ,

Apartament 3+1 me qera Rruga e Dibres ne Tirane

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:01 Agjent për shitje të pronës ,

2+1 te Muzeu Kombetar 90m2 350 euro!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:01 Agjent për shitje të pronës ,

2+1 te Ministria Drejtesise 100m2 350 euro!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:55 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament me qera

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 13:49 ,

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 13:46 ,

Qera 2+1 te Rr,Kavajes ne Qender

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:45 ,

Jepet me Qera Apartament te ish Kinema 17 Nentori

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 140
Sot 13:31 ,

Apartament 3+1 me qera Rruga e Dibres ne Tirane

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 13:20 ,

APARTAMENT ME QERA 3+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 13:10 ,

QERA Ap 3+1, Te Rruga “Sami Frasheri” Afer Liqenit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 13:01 ,

OKAZION Qera Zyre 2+1 tek Rr Kavajes 550 €

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:01 Agjent për shitje të pronës ,

2+1 te Zogu i Zi 100m2 450 euro!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:00 ,

Qera Ambient Zyre (2+1), Cmimi 530 Euro

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:51 ,

Qera Zyre (2+1), Ish St. Trenit Cmimi 300Euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:50 ,

QERA Ap 3+1, Rruga E Barrikadeve , Cmimi 324 €

324 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:47 ,

Jepet me qera apartamenti 3+1

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:40 ,

QERA Ap 3+1, Rruga E Dibres Prane Kompleksit Halilit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:34 ,

Qera Ap 3+1+2 te Juridiku

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 11:52 ,

Apartament 2+1+2T tek Rruga e Kavajes, Globe

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 11:28 ,

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko

300 EUR /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 11:28 ,

QERA, APARTAMENT 3+1, BLLOK, TIRANE.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Apartamente me Qera

Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al

Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione