Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 25
Durrës , 7
Sarandë , 6
Vlorë , 2
Fier , 2
Shkodër , 2
Kavajë , 1
Lezhë , 1

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.

Sot 09:47 ,

Qera, Kapanon, Autostrada Tiranë-Durrës.

7 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Dje 19:47 ,

APARTAMENTE ME QIRA DITORE

29 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 30
22 Shk 16:54 ,

Jepet ambient per zyra ne bllok 480m2

7 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
07 Jan 17:31 ,

Super ambient biznesi me qira te Garda!

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
06 Jan 16:30 ,

Jepen 5 hyrje me qera

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
29 Nën 12:31 ,

Q tregtare dardha

12 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
16 Tet 20:21 ,

Vile 5 kate

Numri i dhomave: > 10
09 Tet 15:14 ,

Vile me qera

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
10 Sht 00:21 ,

Apartament ne Shitje dhe Qera 1+1 2+1 3+1 Durres

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
04 Gush 16:49 ,

Jeper me qera dhoma.Tek vila YLLI

Numri i dhomave: > 10
02 Gush 12:58 ,

15 Apartamente me qera SHENGJIN ne Qender.

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
01 Gush 00:38 ,

Vila Niko

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 10
17 Korr 16:27 ,

VILE ME QIRA PRANE QENDRES

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
10 Korr 16:27 ,

Okazion!!!!

Numri i dhomave: > 10
10 Korr 13:20 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: > 10
10 Korr 13:08 ,

Jepet me Qera

Numri i dhomave: > 10
04 Nën 19:42 ,

Jepet me qera godina 3 kate

Numri i dhomave: 10
08 Tet 09:39 ,

Jepet me qera apartament 5-kate sp 900 m2

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
01 Tet 18:01 ,

JEPET ME QIRA HOTELI PLAZH VIJA PARE BREGDET

8 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
16 Gush 18:29 ,

SHENGJIN Banesa me Qera

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
13 Korr 18:10 ,

Kulla apartaments SARANDE

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
13 Korr 18:02 ,

Kulla apartament’s

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
22 Maj 09:46 ,

Ambjent 240metra

Numri i dhomave: > 10
29 Pri 21:50 ,

Jepet me qira objekt per shume qellime.

Numri i dhomave: > 10
18 Pri 22:23 ,

DHOMA PLAZHI

Numri i dhomave: 10
17 Pri 18:16 ,

jepet me qera vile

4 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
20 Mar 10:11 ,

Ambjent open space

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 170
24 Korr 22:23 ,

OKAZION

Numri i dhomave: > 10
12 Korr 16:51 ,

Apartamente me qera . Summerland Saranda

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 10
12 Korr 16:10 ,

Summerland Saranda

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 10
02 Maj 21:16 ,

Shtepi me qera 2+1 e mobiluar

210 LEK / muaj

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 90
14 Korr 16:56 ,

Shtepi plazhi ne sr me pamje nga deti

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
12 Qer 14:59 ,

Apartamente me qira per pushime Residenca Juli

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
05 Mar 18:04 ,

Apartament me qera unaz e re

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 10
01 Korr 16:22 ,

Apartamente me qera

Numri i dhomave: > 10
29 Qer 13:36 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 110
07 Mar 16:07 ,

Ambiente me Qera

Numri i dhomave: > 10
13 Nën 23:22 ,

Jepet me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
12 Nën 21:47 ,

Jepet Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Apartamente me Qera

Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al

Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione