Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 2613
Durrës , 1163
Shkodër , 108
Fier , 34
Vlorë , 33
Elbasan , 27
Korçë , 18
Sarandë , 15
Lezhë , 4
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.


Dje 17:21 ,

Apartament 1+1 me qera, Rruga Fortuzi

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:46 ,

Apartament 2+1 me qera, Laprake

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 16:45 ,

Apartament 1+1 me qera, Myslym Shyri

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:45 ,

Apartament 3+1 me qera, Myslym Shyri

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Dje 16:44 ,

Apartament 3+1 me qera, Rruga Elbasanit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 16:44 ,

Apartament 1+1 me qera, Komuna Parisit

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 16:43 ,

Apartament 1+1 me qera, Astir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:43 ,

Apartament 1+1 me qera, Brraka

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 16:42 ,

Apartament 2+1 me qera, Astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 16:42 ,

Apartament 2+1 me qera, Myslym Shyri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:41 ,

Apartament/Zyre 2+1 me qera, Ministria Jashtme

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 16:40 ,

Apartament 1+1 me qera, ish-Ekspozita

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:40 ,

Apartament 1+1 me qera, Rruga Durresit

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 16:39 ,

Apartament 2+1 me qera, Bllok

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 16:39 ,

Apartament 2+1 me qera, Rruga Dibres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Apartamente me Qera

Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al

Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione