Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Jepet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:29 Apartamente , Vlorë

apartament

Numri i dhomave: 3
Dje 19:50 Apartamente , Vlorë

jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:17 Apartamente , Vlorë

Jepet me Qera per Pushime Verore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 18:38 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL JUMBOS

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:34 Apartamente , Vlorë

Studio for rent Lungomare

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:34 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TIKU & MATO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:31 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA GARZONIERE ME PAMJE TOTALE NGA DETI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:28 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA GARZONIERE ME PAMJE TOTALE NGA DETI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:52 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera - rruga ''Fejzo Mema'', Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 16:03 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA ,TE BOLV-OIL VLORË.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 15:42 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA GARSONIERE PRANË GJYKATËS VLORË.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:17 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 2+1+GARAZH NË LUNGOMARE VIJË E PARE, VLORË.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 15:02 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QIRA 1+1 + VERANDË+ GARAZH , AQUAMARINË,VLORË

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:02 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRAPI, VLORË.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:27 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NË NË TRANSBALLKANIKE,VLORË

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 14:23 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANË SHKOLLËS "JANI MINGËS",V

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 14:20 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1+GARAZH ME QERA TE CONAD,VLORË

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:17 Apartamente , Vlorë

Garzoniere me qera ditore ne lungomare

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 12:45 Apartamente , Vlorë

Luxury apartament for rent in Vlore

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:06 Apartamente , Vlorë

1-Bedroom apartament for rent with sea view near city center

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 11:06 Apartamente , Vlorë

RENT APARTAMENT IN LUNGOMARE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 11:06 Apartamente , Vlorë

Apartaments for Rent near City Center

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Dje 11:06 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 1+1 & 2+1 ME QERA DITORE JAVORE DHE MUJORE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 11:02 Apartamente , Vlorë

Apartment for rent in Lungomare,Ap qera Lungomare

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 11:02 Apartamente , Vlorë

For rent luxury duplex,apartaments

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 10:46 Apartamente , Vlorë

Super apartament me qera ...

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 08:53 Apartamente , Vlorë

Rent Apartament 3 months

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 08:50 Apartamente , Vlorë

Rent Apartament Long Terms

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 08:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Rent Apartament Long Terms

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Mar 23:11 Apartamente , Vlorë

Apartamente for rent

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Mar 23:00 Apartamente , Vlorë

Apartament

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 20:31 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT ME QERA DITORE VLORE

Numri i dhomave: 1
21 Mar 20:01 Apartamente , Vlorë

Apartamente 1+1 dhe Garsonier VLORË

Numri i dhomave: 2
21 Mar 13:51 Apartamente , Vlorë

Premium Apartment 1+1 for RENT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 13:51 Apartamente , Vlorë

Apartment 1+1 for Rent TRANSBALLKANIKE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 13:04 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 per qera ne Vlore!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
21 Mar 12:48 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 per qera ne Vlore!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Mar 12:20 Apartamente , Vlorë

Okazion... Super apartament ne Lungo Mare

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 11:25 Apartamente , Vlorë

Apartment me qera vjetore ne lungomare,

250 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
21 Mar 11:20 Apartamente , Vlorë

Jepet Apartament me Qera 2 + 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Mar 11:16 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera - rruga ''Fejzo Mema'', Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Mar 09:29 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 per qera ne Vlore!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Mar 08:29 Apartamente , Vlorë

Apartament me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
21 Mar 07:51 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Afat gjate ❌❌❌ Studio For Rent❌❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
20 Mar 23:46 Apartamente , Vlorë

Apartament lungomare vlore

280 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
20 Mar 23:02 Apartamente , Vlorë

Super apartament me qera...

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Mar 23:02 Apartamente , Vlorë

Super apartament me qera 1 +1 ne Jonufer ...

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Mar 15:49 Apartamente , Vlorë

For Rent Lungomare

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione