golf | Fier | Vendbanime | Apartamente

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 15:58 ,

Jepet apartament me qera, plotesisht i mobiluar

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 15:15 ,

OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:38 ,

Apartament i mobiluar ne shitje

360 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sot 11:34 ,

Shitet shtepi Fier

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 22:52 ,

apartament

48 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:38 ,

Jepet shtepi me qera 2+1+2 e mobiluar

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100


Në fillim