Qera | Fier | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qera,kategori Apartamente,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qera Të gjitha | Apartamente | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:11 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 1+1 me qera

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 23:35 ,

DYQAN&TRUALL

390 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Pri 10:16 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR!

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Pri 08:45 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE FIER

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Pri 22:15 ,

Apartament me qera

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Pri 20:42 ,

Apartament me qera. lagja kryengritja e Fierit

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Pri 15:17 ,

JEPET ME QERA DUPLEKS 3+1 I MOBILUAR.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
04 Pri 18:54 ,

magazine 200m2 kati 2 me qera fier patos km 4

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
04 Pri 17:13 ,

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2,5
29 Mar 12:57 ,

Jepet me qera apartament 1+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
18 Mar 08:54 ,

Jepet shtepi me qera 2+1+2 e mobiluar Fier

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Mar 22:15 ,

Apartament

Numri i dhomave: 2,5
12 Mar 10:28 ,

Jepet apartament 2+1 me qera i mobiluar!

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Mar 18:57 ,

DYQAN ME QERA NE QENDER TE FIERIT

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Mar 09:30 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 3+1 me qera i mobiluar

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
08 Mar 09:29 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 1+1 me qera

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
05 Mar 21:17 ,

Apartamente me qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
02 Mar 19:20 ,

Apartament 2+1 me Qera

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
20 Shk 10:59 ,

Apartament me qera

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
16 Shk 17:09 ,

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Shk 15:01 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament me Qera ne Vile

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
10 Shk 14:52 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament me qera ne Vile

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
04 Shk 14:51 ,

Jepen apartamente 1+1 me qera!

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Shk 14:10 ,

Apartament

Numri i dhomave: 2,5
26 Jan 12:18 ,

������JEPEN ME QERA KATER APARTAMENTE!������

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
20 Jan 19:41 ,

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2,5
20 Jan 18:26 ,

Apartament me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Jan 19:45 ,

Apartament me qera ne qendë Fier

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Jan 14:21 ,

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2,5
28 Dhj 18:48 ,

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qera | Të gjitha | Apartamente | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

qera Qera qera Qera Qera Qera Qera qera QERA qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione