Me qera | Fier | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori Apartamente,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Apartamente | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:23 ,

DYQAN ME QERA NE QENDER TE FIERIT

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 08:33 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
19 Tet 11:35 ,

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Tet 23:22 ,

SHITET:AMBIENT/NE FIER/340.M2

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
13 Tet 13:09 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Tet 23:30 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Sht 17:58 ,

Apartament me qera Fier 3+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Sht 08:21 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 3+1 Me Qera

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
06 Sht 08:46 ,

kerkoj

12 000 LEK

03 Sht 22:44 ,

Okazion! Jepet me qera apartament (vile)!

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Sht 22:38 ,

Jepen me qera apartamente 2+1 dhe 1+1 +verande!

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Sht 11:44 ,

Shitet Apartament ne Pedonale

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
25 Gush 21:33 ,

magazine 200m2 kati 2 me qera fier patos km 4

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
23 Gush 09:29 ,

Kërkoj shpi me qera

12 000 LEK

20 Gush 18:16 ,

Jepet me qera

34 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Gush 03:01 ,

JEPET ME QERA

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Gush 13:02 ,

jepet apartmaneti me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Gush 13:02 ,

jepet apartament me qera

150 LEK /

Numri i dhomave: 1
11 Gush 15:18 ,

apartament

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Korr 14:10 ,

Dyqan me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Korr 23:00 ,

Rijepet shtepia me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Korr 08:19 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
30 Qer 11:04 ,

Jepet me qera papafingo 180 m2!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
27 Qer 10:39 ,

Apaerament

Numri i dhomave: 2,5
24 Qer 08:25 Agjent për shitje të pronës ,

Papafingo me qera

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
22 Qer 08:17 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
11 Qer 20:07 ,

shitet ose jepet me qera

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
02 Qer 09:04 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera Tiranr

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
02 Qer 09:03 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 1+1 me qera

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
27 Maj 10:21 ,

Shtepi

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
24 Maj 08:37 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Apartamente | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione