Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Fier | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj All | Apartamente | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Yesterday 22:20 Apartamente , Fier

OKAZIONN !! HYRJE NE TIRAN !! MUNDESI NDRIMI !!!

820 EUR

Numri i dhomave: 4
Yesterday 22:20 Apartamente , Fier

OKAZIONNN HYRJE UJI FTOHT VLORE !! MUNDESI NDRIMI !!

999 EUR

Numri i dhomave: 3
Yesterday 13:49 Apartamente , Fier

Shtëpi e restauruar

35 400 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Yesterday 13:36 Apartamente , Fier

Shitet Apartament 2+1 / 100 m2 I Mobiluar OKAZION

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Yesterday 13:26 Apartamente , Fier

Papafingo 3+1+2,(228m)L Apollonia.

98 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Yesterday 12:54 Apartamente , Fier

Shitet apartament 2+1 prane ETC Fier 59.000€

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Yesterday 12:04 Real estate agency Apartamente , Fier

Jepet me qira Apartament 1+1 Fier-13558519

15 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Online
Yesterday 00:23 Apartamente , Fier

Shitet ose jepet me qera apartament ne L,15 tetori

46 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
26 Jan 18:09 Apartamente , Fier

FIER SHITET APARTAMENT 2+1

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Jan 17:32 Apartamente , Fier

Shitet Apartamenti ose jepet me qera

32 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 60
26 Jan 16:54 Apartamente , Fier

Kati i 2-te lagja "Liri Gero" P. 7 Rr. Skënderbeu

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
26 Jan 08:46 Apartamente , Fier

Apartament

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
25 Jan 23:18 Apartamente , Fier

shitet ose jepet me qera

200 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
25 Jan 18:01 Apartamente , Fier

SHITET SHTEPIA 1+1

Numri i dhomave: 1,5
25 Jan 16:43 Apartamente , Fier

Apartament kati 3 fier

200 LEK

25 Jan 16:00 Real estate agency Apartamente , Fier

Jepet me qira Apartament 1+1 Fier-13545194

250 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Online
24 Jan 23:48 Apartamente , Fier

Shitet dyqan okazion

20 LEK

Numri i dhomave: 1
24 Jan 12:12 Real estate agency Apartamente , Fier

Jepet me qera Garsonjer ne Transballkanike , Vlore-13538654

16 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
23 Jan 16:33 Apartamente , Fier

Shitet, Apartament 2+1, Lagja Kastriot, Fier

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
21 Jan 11:55 Real estate agency Apartamente , Fier

Jepet me qera Apartament 2+1 lagja 15 Tetori Fier-13529357

300 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
21 Jan 07:46 Apartamente , Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Jan 15:21 Apartamente , Fier

Patos

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Jan 06:55 Apartamente , Fier

Shitet Apartament 3+1 + 2tualaete + 3 ballkone+ garazh

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Jan 15:04 Apartamente , Fier

Hapsire Parkim ne Garazh ne qender perball Poliklinikes Fier

1 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
16 Jan 15:04 Apartamente , Fier

Vend Makine ne Garazh ne qender perball Poliklinikes Fier

1 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
16 Jan 15:04 Apartamente , Fier

SHITET DYQAN NE QENDER TE FIERIT LAGJA 1 MAJ

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Jan 15:04 Apartamente , Fier

DYQAN ME QERA NE QENDER TE FIERIT LAGJA 1 MAJ

200 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Jan 15:04 Apartamente , Fier

SHITET DYQAN NE QENDER TE FIERIT LAGJA 1 MAJ

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
14 Jan 21:43 Apartamente , Fier

Shitet shtepi 58m2 e kopletuar 0698634595

1 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Jan 19:03 Apartamente , Fier

Shitet apartament 2+1 lagjia 15 Tetori Fier

1 LEK

Numri i dhomave: 3
13 Jan 10:38 Apartamente , Fier

SHITET HYRJA NE VLORE NE LUNGO MARE

2 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
13 Jan 10:38 Apartamente , Fier

SHITET SUPER SHTEPI NE QENDER TE FIERIT

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Jan 10:38 Apartamente , Fier

SHITET SUPER SHTEPI RRUGA SHKOLLA MUZIKES FIERIT

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Jan 05:50 Apartamente , Fier

SHITET APARTAMENTI OKAZION

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
12 Jan 05:49 Apartamente , Fier

Apartament

68 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Apartamente | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information