Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhoma ne spille | Elbasan | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma ne spille,kategori Apartamente,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dhoma ne spille Të gjitha | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:29 Apartamente , Elbasan

Shitet, Apartament Duplex 3+1+2, Tek Pallati LC Waikiki

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 04:32 Apartamente , Elbasan

Shitet apartamant 2+1 80m2

34 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
28 Sht 22:02 Apartamente , Elbasan

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Sht 21:00 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 3+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
27 Sht 20:59 Apartamente , Elbasan

OKAZION! Apartament 3+1

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
27 Sht 14:35 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ,ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
27 Sht 14:35 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT NË SHITJE 2+1+2 I MOBILUAR, ELBASAN

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Sht 14:35 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 , ELBASAN.

5 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
26 Sht 14:21 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ,ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Sht 16:22 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT NË SHITJE 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Sht 16:15 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ,ELBASAN.

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
11 Sht 19:44 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera hyrje 2+1 perballe ekonomikut

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Sht 11:19 Apartamente , Elbasan

Apartament 2+1

1 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Sht 11:26 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT NË QENDËR TË QYTETIT,ELBASAN.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Sht 12:27 Apartamente , Elbasan

Shitet Apartament i ri, 2+1, tek Rezidenca Shopi

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
02 Sht 12:49 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT,ELBA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Sht 11:51 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera apartament 2+1, i ri, i mobiluar

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Gush 15:30 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Gush 13:05 Apartamente , Elbasan

Apartament ne zemer te qytetit te Elbasanit

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
24 Gush 18:48 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QERA

250 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Gush 11:06 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ,ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
07 Gush 15:03 Apartamente , Elbasan

Shitet apartament

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
06 Gush 16:44 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
06 Gush 13:50 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1, ELBASAN.

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Gush 12:09 Apartamente , Elbasan

✨JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1.✨

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
03 Gush 12:09 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
03 Gush 12:07 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
03 Gush 11:15 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR, ELBASAN.

5 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
03 Gush 10:53 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
25 Korr 14:32 Apartamente , Elbasan

Ulje cmimi Okazion 120 metra apartament 46000 euro

46 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
13 Korr 13:10 Apartamente , Elbasan

Okazion shtëpi private

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
01 Korr 11:36 Apartamente , Elbasan

��SHITET APARTAMENT 2+1 , ELBASAN ��

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
23 Qer 14:49 Apartamente , Elbasan

Jepet me qira apartament në qendër, Elbasan.

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Qer 11:53 Apartamente , Elbasan

Jepet me qira apartament në lagjen 5 Maj, Elbasan.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Qer 11:24 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1, NË LAGJEN AQIF PASHA, ELBASAN.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
23 Qer 09:55 Apartamente , Elbasan

Jepet me Qira apartament 2+1 në Lagjen 5 Maj, Elbasan.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Qer 09:51 Apartamente , Elbasan

Shitet apartament 2+1 në Lagjen 5 Maj, Elbasan.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhoma ne spille | Të gjitha | Apartamente | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione