Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament ne shitje | Elbasan | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament ne shitje,kategori Apartamente,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament ne shitje Të gjitha | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Nën 17:40 Apartamente , Elbasan

Apartament 77.5 m2

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Nën 17:25 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Nën 17:25 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1.✨

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Nën 17:25 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Nën 17:25 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
26 Nën 17:25 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Nën 17:25 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2, ELBASAN.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
26 Nën 17:22 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1, ELBASAN.

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Nën 17:22 Apartamente , Elbasan

SHITET SUPER APARTAMENT 3+2,ELBASAN.

58 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
26 Nën 17:22 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 , ELBASAN.

5 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
26 Nën 17:13 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Nën 11:50 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
25 Nën 10:44 Apartamente , Elbasan

Apartament 1+1 shitet ne lagjen 28 nentori

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
25 Nën 02:27 Apartamente , Elbasan

Shitet apartamant 2+1 80m2

32 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
22 Nën 18:13 Apartamente , Elbasan

Apartament me qera ne Elbasan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Nën 11:54 Apartamente , Elbasan

SHITET SUPER APARTAMENT 3+2+2, ELBASAN

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Nën 10:48 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera apartament 2+1, i ri, i mobiluar

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
22 Nën 10:48 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera apartament i ri 1+1, i mobiluar

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Nën 16:43 Apartamente , Elbasan

Apartament 2+1+2Tualete

52 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Nën 16:08 Apartamente , Elbasan

Apartament 1+1 Elbasan

Numri i dhomave: 2
21 Nën 12:43 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Nën 03:51 Apartamente , Elbasan

Apartament 1+1 Elbasan

Numri i dhomave: 2
19 Nën 21:05 Apartamente , Elbasan

Shitet apartament 1+1 lagja 28 nentori

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Nën 12:10 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Nën 12:14 Apartamente , Elbasan

Shitet, Apartament Duplex 3+1+2, Tek Pallati LC Waikiki

170 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
18 Nën 11:46 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Nën 16:13 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera apartament 1+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Nën 13:13 Apartamente , Elbasan

Shitet 2+1 tek kongresi elbasanit

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Nën 02:10 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
07 Nën 11:03 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Nën 20:30 Apartamente , Elbasan

OKAZION!!!! ME QIRA

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
04 Nën 11:33 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1.

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Nën 11:29 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
04 Nën 11:29 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Nën 11:24 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
03 Nën 10:53 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament ne shitje | Të gjitha | Apartamente | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione