Shtepi me qera | Durrës | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori Apartamente,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera Të gjitha | Apartamente | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:44 ,

qera

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Pri 20:32 ,

Apartament 2+1 me qera Durres

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Pri 14:01 ,

⚡️Shtepi me Qera ne Durres

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3,5
16 Shk 22:33 ,

Kerkoj shtepi me qera

15 000 LEK

18 Jan 11:04 ,

Jepet shtepi me qera 1+1 te spitali rajonal

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Jan 17:03 ,

Shtepi me qera!

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
12 Jan 14:20 ,

SHTEPI ME QERA 1+1 NE DHURRES

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Jan 16:06 ,

Jepet me qera shtepi private

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
18 Dhj 19:56 ,

2+1 qera 200 € ne qender te durrsit.

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
18 Dhj 13:30 ,

Jepet me qera shtepi private

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
16 Dhj 18:31 ,

Kati i 2 i viles te markata

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Nën 10:35 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA NE DURRES

Numri i dhomave: 7
17 Nën 12:34 ,

SHTEPI PRIVATE ME QERA

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
22 Tet 14:56 ,

Jepet me Qera

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 140
20 Tet 16:17 ,

Shtepi me qera e mobiluar

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Tet 11:21 ,

Jepet shtepi me qera ne Durres

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Sht 12:13 ,

JEPET ME QERA SHTEPI OSE APARTAMENT

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
18 Sht 12:33 ,

Shtepi me qera

200 EUR

14 Sht 13:29 ,

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
14 Sht 13:13 ,

Shtepi me qera me pozicion super te favorshem

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
31 Gush 12:31 ,

Apartament 2+1 me qera te muzeumi

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Gush 11:33 ,

Shtepi 1+1 me qera te ujesjellesi

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
24 Gush 18:49 ,

Jepet shtepi me qera 1+1 te Ish Rajoni/Durres

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Gush 12:39 ,

Jepet shtepi 1+1 prane ujsjellsit

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
21 Gush 21:25 ,

Jepet me qera Apartament per studente dhe vajza

6 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Gush 12:07 ,

Ap 1+1 me qera prane kazazit Durres

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
25 Korr 18:06 ,

Shen Pjeter

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
17 Korr 11:53 ,

SHTEPI ME QERA 1+1 15000 LEK LAGJIA 7 DURRES

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Korr 10:25 ,

Shtepi me qera tek mali robit

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Korr 16:49 ,

Shtepi Plazhi me qera 15€ Nata

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
27 Qer 17:11 ,

Shtepi me qera

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Qer 16:35 ,

Jepet shtepi me qera

Numri i dhomave: 1
14 Qer 16:35 ,

Apartament me qera ne Gjirin e Lalzit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
25 Maj 02:08 ,

shitet ose jepet me qira në plazhin e Durrësit

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera | Të gjitha | Apartamente | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione