Apartamente me Qera | Njoftimet ne Durrës


Njoftime per Apartamente me Qera ne Durrës. Gjeni Apartamente me Qera në Durrës, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Tiranë, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Sot 12:21 ,

Jepet hotel me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sot 12:00 ,

APARTAMENT 2+1 ME QIRA

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:51 ,

Apartament me qera ditore ne qender Durres

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 12:55 ,

Jepet me qera ap 1+1 ne Valamar Hamallaj plazh, DR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:56 ,

qera

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:05 ,

JEPET ME QERA APARTAMENTI TEK U PERBALL PORTIT!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 10:04 ,

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA NE VOLLGA!

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 10:04 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA NE QENDER TE DURRESIT!

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 10:04 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 STACIONI I TRENIT!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:38 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera 2+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera ne Durrës MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera ne Durrës të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në Durrës


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.

Kërkime të ngjashme

qera Qera qera Qera Qera Qera Qera QERA qera qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione