Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dajlanit | Durrës | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dajlanit,kategori Apartamente,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Dajlanit Të gjitha | Apartamente | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 16:45 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA GARSIONERE TE URA E DAJLANIT!

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:39 Apartamente , Durrës

EPET ME QIRA GARSIONERE TE URA E DAJLANIT!

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:18 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA GARSIONERE TE URA E DAJLANIT!

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK URA E DAJLANIT!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
11 Nën 10:07 Apartamente , Durrës

Apartament modern Ura Dajlanit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Tet 20:28 Apartamente , Durrës

APARTAMENT ME QERA 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Gush 19:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SHTEPIA PRIVATE TEK URA DAJLANIT {EDHE SHITET}

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
02 Pri 15:09 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Shk 19:02 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1, Rrota e Kuqe, Plazh, Durres

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
22 Shk 13:38 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
21 Shk 15:29 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
26 Jan 20:16 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 i miremobiluar

64 900 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Jan 03:16 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Nën 11:04 Apartamente , Durrës

1+1 TEK URA E DAJLANIT 190 €

190 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
27 Nën 10:17 Apartamente , Durrës

Jepet me qera Apartament 1+1 tek URA E DAJLANIT

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
13 Nën 12:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT NE PLAZH

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
22 Tet 00:52 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES SE DAJLANIT, PLAZH

25 000 LEK /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Tet 09:55 Apartamente , Durrës

Jepen ap me qera per studente

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Gush 08:53 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 me Qira

20 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Gush 08:49 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
12 Maj 15:08 Apartamente , Durrës

SHITET - AMBJENT NENTOKE 250m2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Pri 09:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera Apartament 1+1

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
05 Jan 17:44 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK URA DAJLANIT

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Dhj 14:15 Apartamente , Durrës

Shitet apartament ne durres

800 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Dhj 00:26 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 me hipotekë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
26 Tet 17:22 Apartamente , Durrës

Jepet apartament 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Sht 14:03 Apartamente , Durrës

App me qera ne plazh

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Sht 12:49 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Durres

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Jan 20:57 Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qera prane ures se dajlanit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Nën 17:14 Apartamente , Durrës

Shitet Apartamenti 1+1+verande

Numri i dhomave: 2
28 Tet 18:30 Apartamente , Durrës

Shitet Apartamenti 1+1+verande

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
22 Tet 18:01 Apartamente , Durrës

Shitet Apartamenti 1+1+verande

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dajlanit | Të gjitha | Apartamente | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione