Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Apartment lukoze | Durrës | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartment lukoze,kategori Apartamente,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartment lukoze All | Apartamente | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

No results found

Here are some search options...
  • Use *, (example: *chair* or just chair) to see all ads in which the word chair is a part of the beginning, the end or the middle of a word.
  • To get more results, use more words and insert OR between them.

Search Options

Check out some of our most recent ads


Today 22:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VO

1 000 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
Online
Today 22:23 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 PLAZH !

250 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2,5
Online
Today 22:23 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 PLAZH !

200 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Online
Today 22:23 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER

400 EUR / monthly

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Today 22:20 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI

600 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Online
Today 22:20 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH PAMJE NGA DETI

450 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Today 22:17 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Today 22:17 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Today 22:17 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+2+1 TEK KAZAZI

70 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Online
Today 21:57 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartment lukoze | All | Apartamente | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information