Tropojë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 11:56 ,

AUDI-A4

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 09:44 ,

Shitet ML-270

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 17:32 ,

Bmw

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 17:12 ,

Mitsubish pajero

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 11:11 ,

Mercedes Benx 280 CDI motorr 320

64 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 19:30 ,

Jeep grandcheroka

12 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 19:14 ,

Shes Mitsubishi L200 2.5 Turbo 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:03 ,

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:51 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 15:46 ,

SHKODA FABIA 1.2 TSI PA DOGAN,ME TARGA TE HUAJA

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 08:53 ,

kros

1 200 EUR

Viti: 2020
15 Mar 04:33 ,

Audi a4

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 20:09 ,

Opel Vectra B

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 19:52 ,

Shiten bletë

18 000 LEK

11 Mar 13:33 ,

DISQE 17” AUDI

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 12:18 ,

Shitet Fiat Bravo 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 19:01 ,

Unimog

13 000 EUR

02 Mar 10:20 ,

rav4

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 12:20 ,

Benz ML 270 Manual dhe ndrrohet

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 21:24 ,

Shes

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 21:12 ,

Shes

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 17:41 ,

Tropoj

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 15:28 ,

mercedes benx

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 19:31 ,

Shiten bletë

18 000 LEK

20 Shk 10:16 ,

passat t-di

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 20:09 ,

Range rover Vogue

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 18:51 ,

Range rover Vogue

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 17:38 ,

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:15 ,

Bmw seria 7

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 17:30 ,

Shitet merzedes benz gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 21:08 ,

Shes

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione