Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shes - Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë në Tropojë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shes,kategori,ose lokacione Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shes Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 13:11 Makina , Tropojë

C clas 220 Amg Line fabrike///

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 21:13 Makina , Tropojë

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 17:46 Makina , Tropojë

Benz

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 15:43 Makina , Tropojë

Shes

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 12:56 Të tjera , Tropojë

gur te cmuar

29 Nën 06:50 Pjesë këmbimi Të tjera , Tropojë

Pjes Per Seat Ibiza

111 111 LEK

26 Nën 15:45 Makina , Tropojë

Shitet golf 5

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 03:04 Të tjera , Tropojë

MJALT TROPOJE

50 LEK

05 Nën 22:45 Makina , Tropojë

Shitet,nderrohet ford galaxy 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 18:42 Makina , Tropojë

Shes audi a5 2,7tdi viti 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Gjendje: I ri
09 Tet 17:29 Makina , Tropojë

Shes Volkswagen 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 22:08 Makina , Tropojë

Volkswagen Golf 4 Tdi

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 18:16 Kafshë në fermë , Tropojë

Shes qenin shum agresiv

300 EUR

05 Qer 06:37 Makina , Tropojë

Audi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 21:49 Makina , Tropojë

Audi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 09:07 Kafshë shtëpiake Qen , Tropojë

Belgian Malinois

1 EUR

24 Dhj 00:13 Makina , Tropojë

Shes Mercedes Bnez 190D

780 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 00:54 Makina , Tropojë

Golf-4

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 01:14 Për fëmijë Lodra , Tropojë

Vesap per femije 12v

120 EUR

29 Sht 19:34 Makina , Tropojë

Mercedes Benz ML 350 cdi blutec

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 00:25 Makina , Tropojë

Shes Golf 7

11 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 00:13 Makina , Tropojë

Shes Opel Signum

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 21:07 Makina , Tropojë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 08:22 Makina , Tropojë

Shitet Golf 3 1000€

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:10 Makina , Tropojë

Shes urgjent kadetin

170 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 22:49 Makina , Tropojë

Shes dhe nderroj

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 14:59 Makina , Tropojë

Shes veturen e tipi Mercedes benz ML 350 CDi Blutec

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 20:57 Makina , Tropojë

Polo

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:39 Të tjera , Tropojë

Shes Raki

12 Pri 19:25 Makina , Tropojë

Shes golf4 ose nderroi me 4x4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 19:13 Makina , Tropojë

Shes golf 4 1.9tdi ose nderroj me 4x4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 17:32 Makina , Tropojë

Land Rover discovery td5

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 13:03 Makina , Tropojë

AUDI 80 1.9 TDI

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 16:11 Makina , Tropojë

Shes fiat punto diesel 1.9

135 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 10:38 Makina , Tropojë

Land rover td5

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 11:56 Makina , Tropojë

AUDI-A4

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:14 Makina , Tropojë

Shes Mitsubishi L200 2.5 Turbo 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shes | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione