Tiranë

Automjete , 200019
Elektronika , 61251
Vendbanime , 51112
Të tjera , 17536

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:47
Linku:
,

Mercedes S320 Cdi diesel Full Option

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:16
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2010 , AUTOMAT , 2.2 NAFTE , 7990 EURO

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 10:53
Linku:
Dyqani ,

Land Rover - Range Rover Sport

1 200 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:56
Linku:
,

��OKAZION��Shitet Mercedes-Benz ML 350 Bluetec Nafte 2010

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:22 ,

Passat Highline

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:22 ,

Shitet Mercedes Benz 204 C Clas 2012,, 113 mij km garantuara

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:22 ,

Fiat stilo

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:22 ,

Ford Fiesta viti 2010, manual, 1.4 benzine-gaz, 4200 Euro

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:22 ,

**OKAZION* OPEL ASTRA 1.7 NAFTE super gjendje 06**

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

E-Class Avangarde

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:21 ,

Mercedes C300 2012 SUPER GJENDJE✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:21 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:21 ,

FORD KUGA 2010 2.5 BENZINE AUTOMATIK SUPER FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:21 ,

**Mercedes Benz E280 EVO AUTOMAT SPORT PAKET**OKAZJON**

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:21 ,

Vw Sharan 1.9 Automat 2005

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:21 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 ,

SHITET ose NDERROHET E320

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 20:20 ,

Shitet Mercedes-Benz E-Clas 220 Bluefficency, Avangard

9 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:20 ,

Shitet C180 (W203) 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:20 ,

Audi a3 1.9 letra te prera per nje vit

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:19 ,

Audi A4 S-LINE 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:19 ,

Audi a5 s-line full

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

SHITET, 550 euro m2

550 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 20:19 ,

FIAT BRAVO 1.4 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:19 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

Mercedes Benz 270 cdi elegance

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:18 ,

OKAZION PASSAT CC 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:18 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:18 ,

Vw Tiguan 2.0 TDI

8 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:18 ,

Shitet Mercedes Benz E class 280 motor v6

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:17 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:17 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:17 ,

207 MANUAL 1.6 NAFTË 197.000 km KËMBEHET

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:16 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:16 ,

C klas 204 220 cdi 2007 Automat

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:16 Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO EXCLUSIVE 2009, AUTOMAT, NAFTE

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:16 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 4 PORTA ME DOGANE

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:16
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:16 Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:16
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2010 , AUTOMAT , 2.2 NAFTE , 7990 EURO

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:15
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, 2007 , K.MANUALE, ME DOGANE

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:15
Linku:
Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:15
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:15
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:15 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2004, K.MANUALE, BENZIN-GAZ, 2790 EURO

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:15 Dyqani ,

CHRYSLER 300C, AUTOMAT, 2008, BENZIN - GAZ

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:15 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione