Tiranë

Automjete , 199998
Elektronika , 61238
Vendbanime , 51112
Të tjera , 17522

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:33
Linku:
,

OKAZION GLK viti 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:47
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00
Linku:
,

Renault Megane 2008

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 19:47 ,

SHITET MERCEDEZ BENZ E CLASS ELEGANCE

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:47 ,

FORD C-MAX GHIA FULL OPTION 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:47 ,

SUZUKI SWIFT 2011 MANUAL 1.3 BENZIN

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:47 ,

VW TIGUAN AUTOMATIK BENZINE 4 MOTION

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:47 ,

Shitet Audi A4 Super Gjendje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

APARTAMENTE ME QIRA DITORE

29 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 30
Sot 19:47 ,

Mercedes Benz Look 43 AMG

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:47 ,

MERCEDES BENZ C220 FULL OPTIONS

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:47 ,

LAND CRUISER PRADO

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

Audi A4 S Line Super Gjendje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:47 ,

B200, viti 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:47 ,

Shitet Audi A4 Gjendje SUPER

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

SHITET VOLVO XC90

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:46 ,

Shitet Mercedes Benz

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:45 ,

VW GOLF 5 // GTI // 1.4 FSI // 06

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 ,

Shitet renault scenic

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:45 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 ,

Yaris 2008, benzine, manual, 147 mije km. SUPER OKAZION

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:44 ,

E 200 benzin gaz

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 ,

Porsche Cayenne 3.2 Benzin gaz Manual timon Anglez ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:44 ,

Shitet Glk //147.000km//2014 Mundesi nderrimi

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:44 ,

Vw Polo 1.2 Benzine Viti 2007 Kamio Manuale

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:43 ,

1.4 nafte, 2011, targa shqiptare. Klima, xham panoramik

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:43 ,

OKAZION AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO SPORTBACK ����

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:43 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 14 Euro Dita

14 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:43 ,

A4 1.8 turbo bezine gaz Automat !!! OKAZION !!!

3 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:43 ,

Golf Plus 2.0 TDI, kambio manual, viti 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 ,

Shitet a class automat viti 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:42 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:42 ,

⚡⚡OKAZION BMW ⚡⚡

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 ,

Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:42 ,

OOOOKAZIOOON shitet passat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:42 ,

Volkswagen Tiguan 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:42 ,

Jepet me qera 2+1 300€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:42 ,

Jepet me qera 1+1 300 €

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:42 ,

Mercedes benz s 320 diezel full extra nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione