Tiranë

Automjete , 199998
Elektronika , 61238
Vendbanime , 51112
Të tjera , 17522

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:09
Linku:
,

Mercedes-Benz C220 AMG

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 10:53
Linku:
Dyqani ,

Ford Focus

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:12
Linku:
,

Passat ‼️SHITET 5200€‼️

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 20:11 ,

Opel Astra 1.7 Nafte viti 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:10 ,

Okazion: Golf 6 1.6nafte 2012 super ekonomik

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:10 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:10 ,

Okazion: Toyota Corolla 1.4 nafte 2007 automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:09 ,

VW TIGUAN. OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:09 ,

Apartmente Okazion

850 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 20:09 ,

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:09 ,

Toyota Yaris 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:08 ,

Fiat bravo 1.4 benzine - gaz, viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:08 ,

Okazion: volvo v50 viti 2009 automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:08 ,

VOLVO XC 60 BENZIN GAZ PANAROMIK IDEAL FAMILJEN ME 5 ANAETAR

10 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

SHITET SEAT IBIZA 1.4 BENZIN AUTOMAT (Zvicra)

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:07 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:07 ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rr Kavajes

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 20:07 Dyqani ,

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN SWISS AUTO EXPERT

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

G 400 brabus

35 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:07 ,

BMW 520 /AUTOMAT /super

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

Toyota Yaris 1.0 Benzine viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 20:07 ,

SHITET CHERVOLET EPICA 2.5 BENZIN/GAZ 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Okazion

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:06 ,

Bmw 730 nafte full extra super okazion

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:06 ,

SSANGYONG OKAZION

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 ,

✅Okazion E Class 270 Cdi Automat Perfekt Letrat Sapo Paguar!

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:06 ,

Okazion Mercedes Benz C Class 205 Automat Full

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 ,

MERCEDES BENC CLS 550 ����SAPO ARDHUR

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 ,

C klas 200 Cdi Automat viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Shitet ML 270cdi, 2003 perfekte.

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:04 ,

MB E 220

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

Shitet Volvo v40 r-design full

14 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione