Tiranë

Automjete , 200019
Elektronika , 61251
Vendbanime , 51112
Të tjera , 17536

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:17
Linku:
Dyqani ,

VOLKSWAGEN GOLF 6, 2009, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:05
Linku:
Dyqani ,

AUDI A4, VITI 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Renault Scenic

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Audi A3

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 23:38
Linku:
,

Shitet Mercedez Benz E 320 super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:06 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA VERSO NAFTE SWISS AUTO U SHIT FLM

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:06 Dyqani ,

VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE SWISS AUTO

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 Dyqani ,

Mercedez C CLass 1.8 Benzine Me Dogane Viti 2006 U SHIT FLM

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 Dyqani ,

VW SHARAN 2.0 NAFTE 2006 MANUAL SWISS U SHIT FLM

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Dyqani ,

Audi A4 2006 4X4 Kambio Automatike SwissAuto

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz E350 Avantgarde

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:06 Dyqani ,

VW Touran 2.0 Nafte Viti 2006 7 vende U SHIT FLM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Dyqani ,

GOLF 5 AUTOMAT NAFTE 2.0 SWISS AUTO U SHIT FLM

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 Dyqani ,

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:05 ,

Shitet apartament 2+1 Rr Don Bosko

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:05 ,

Audi A3 Automat F1 SportBack ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

OKAZION C 300 benzin Historiku ne Mercedes

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:05 ,

Mercedes Benz

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:05 ,

Mercedez B Class

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:59 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFT VITI 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:59 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITi-05-06-����

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:58 ,

Shitet porsche

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 ,

OKAZION Wolzvagen Pasat 2.0 . Tdi 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:58 ,

E KLAS 220 VITI 2017 75 MI KM

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 20:58 ,

Shitet makin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 ,

Fiat idea 1.3 naft viti 2005 shum ekonomike

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:58 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VITI-10-11-����

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:57 ,

OKAZION!!Jepet shtepi me qera,totalisht e mobilur,Fakul.Mjek

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 20:57 ,

A4 1.8 turbo bezine gaz Automat !!! OKAZION !!!

3 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:57 ,

E CLASS 270 CDI

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 ,

Toyota Aygo 1.0 Benxin-AUTOMAT-V-08-09����

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:57
Linku:
,

AUDI A4, 2013, 2.0 NAFTE

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 ,

Mercedes-Benz E-Class E220 CDI Avantgarde

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione