Tiranë

Automjete , 198616
Elektronika , 61001
Vendbanime , 49987
Të tjera , 17334

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 00:17
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 17:17
Linku:
,

Makine familjare

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet - JEEP COMPASS

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:56 ,

C klas 200 Cdi Automat viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 ,

GOLF 6 VITI 2009 I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 ,

Passat Cc BlueMotion ‼Super full ‼i sapo ardhur ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:56 ,

Shitet Mercedes Benz 2007, nafte

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:56 ,

Shitet ose Nderrohet Jaguar XJ..2013.i sapo ardhur..

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:56 ,

Golf 7!!! Viti 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:56 ,

Vw tiguan 2.tdi automat

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 ,

Passat Cc BlueMotion ‼Super full ‼i sapo ardhur ‼

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 ,

Ford C Max 2.0 Benxin - Gaz viti 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 ,

Shitet Golf 6 R-Line..Stage-1..

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:55 ,

C klas 204 220 cdi 2007 Automat

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 ,

Shitet Tiguan 4Motion...Panoramike..2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 Dyqani ,

����Super Okazion Ford Focus Automat ����

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:55 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Golf 6 2010..full Opsion..Sapo ardhur..

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:55 ,

VW Golf 6

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:55 Dyqani ,

Okazion vw Golf 1.4 turbo benzin gaz

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 ,

Shitet Golf R-Line Fabrike.... viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:55 Dyqani ,

����VW Golf 6 2009 1.4 Tsi Automat����

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:54 Dyqani ,

Okazion skoda yeti 4x4 2.0tdi automat

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:54 ,

GOLF 5 PLUS AUTOMAT I SAPOARDHUR NGA ����

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:54 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:54 Dyqani ,

����Skoda oktavia 2.0tdi automat����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:54 ,

SHITET GOLF 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:54 ,

Mercedes Benz A class 170 NAFT AUTOMAT

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:54 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 Dyqani ,

‼️Toyota rav4 okazion‼️

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

Shitet Golf 1.4 - ne gjendje shume te mire!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:54 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:53 Dyqani ,

‼️Vw tiguan 2.0tdi automat ‼️

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:53 ,

BMW X5 3.0is benxin+gaz 100% full panoram luk2012ose ndrohet

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:53 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:53 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim