Tiranë

Automjete , 200019
Elektronika , 61251
Vendbanime , 51112
Të tjera , 17536

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:47
Linku:
,

Mercedes S320 Cdi diesel Full Option

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:16
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2010 , AUTOMAT , 2.2 NAFTE , 7990 EURO

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 10:53
Linku:
Dyqani ,

Land Rover - Range Rover Sport

1 200 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:56
Linku:
,

��OKAZION��Shitet Mercedes-Benz ML 350 Bluetec Nafte 2010

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:14 ,

��OKAZION�� AUDI S8 5.2FSI V10 ORIGJINALE dhe NDROHET+-

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:14 ,

golf 6

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 ,

VW TOURAN 2.0 NAFT VITI 2008 AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:13 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:13 ,

Shitet Audi A4 2.0 TDI S-line

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D LINEA LUNA SUPER GJENDJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:12 ,

Okazion: Benz A Class 2.0 naft 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:12 ,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI ��AUTOMAT��

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 ,

Okazion:Ford Mondeo Automat viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:10 ,

Okazion: Golf 6 1.6nafte 2012 super ekonomik

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:10 ,

Okazion: Toyota Corolla 1.4 nafte 2007 automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:09 ,

VW TIGUAN. OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:09 ,

Apartmente Okazion

850 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 20:09 ,

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:08 ,

Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:08 ,

Okazion: volvo v50 viti 2009 automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:08 ,

VOLVO XC 60 BENZIN GAZ PANAROMIK IDEAL FAMILJEN ME 5 ANAETAR

10 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 Dyqani ,

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN SWISS AUTO EXPERT

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

G 400 brabus

35 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:07 ,

BMW 520 /AUTOMAT /super

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

SHITET CHERVOLET EPICA 2.5 BENZIN/GAZ 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Okazion

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:06 ,

Bmw 730 nafte full extra super okazion

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione