Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:20 Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:32 Të tjera , Tiranë

Shes Veshken URGJENT

1 EUR

Dje 14:02 Makina , Tiranë

OKAZION URGJENT!!!!!!!! Nissan Juke 1.6 Dig-Turbo

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 12:29 Makina , Tiranë

Golf 7 super okazion

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 21:27 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

26 EUR

20 Maj 17:06 Makina , Tiranë

Okazion urgjent!

3 000 EUR

17 Maj 16:03 Apartamente , Tiranë

OKAZION URGJENT Shitet apartament 50m larg ring centre

Numri i dhomave: 3
05 Maj 17:32 Apartamente , Tiranë

Okazion Urgjent!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Pri 13:22 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Tiranë

Urgjent Shitet Dall i3 256ssd

160 EUR

23 Pri 16:58 Makina , Tiranë

E 270 cdi 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Pri 00:50 Të tjera , Tiranë

Poltron berberi

14 Pri 11:16 Punë Të tjera , Tiranë

Kerkohet urgjent shofer PostAl

07 Pri 12:33 Makina , Tiranë

Mercedez-benz ( e class 220 diesel )

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 23:08 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Tiranë

Shiten me cmim te arsyeshem

04 Pri 22:29 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

URGJENT

02 Pri 16:34 Makina , Tiranë

urgjent

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Pri 20:19 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 17:23 Apartamente , Tiranë

Kerkojme apartament 1+1!

Numri i dhomave: 2
20 Mar 17:54 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Tiranë

Hp elitebook 840 g3

170 EUR

16 Mar 20:04 Makina , Tiranë

Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 01:38 Makina , Tiranë

OKAZION W203 CDI220 AUTOMAT 2450 EURO

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 22:28 Makina , Tiranë

Shitet urgjent 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:42 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 21:53 Të tjera , Tiranë

Shiten me cmim te arsyeshem

20 Shk 08:33 Makina , Tiranë

❌️ SHITET URGJENT VW Passat❌

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 22:39 Makina , Tiranë

OKAZIONNNN X5 BMW SHITET URGJENT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 10:58 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Pastrim Kimik “JUSRA”

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 19:12 Shërbime Shtëpiake dhe Pastrim , Tiranë

SHITET URGJENT BIZNESI PASTRIM KIMIK LAVANTERI JUSRA

16 000 EUR Çmimi me zbritje

24 Nën 09:31 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të tjera , Tiranë

Shiten

60 EUR

23 Nën 23:04 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj urgjent te blej shtepi me cmim okazionnnn 75mije euro

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
09 Nën 13:42 Makina , Tiranë

OKAZION

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 09:21 Makina , Tiranë

Porche Cayenne full GTS SPORT 2014 4.8 benzin OKAZION!!!!!

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 11:13 Shtëpi , Tiranë

Urgjent Shitet

87 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
27 Tet 10:27 Motoçikleta (mbi 50cc) Të tjera , Tiranë

Shitet motorri

700 LEK

22 Tet 03:25 Shtëpi , Tiranë

Shitet urgjent

85 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione