sprinter | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sprinter,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sprinter Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:44 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:34 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:34 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:34 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:33 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:33 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:33 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:33 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:10 ,

Shitet fugon Sprinter

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:51 ,

Shitet sprinter 318

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:04 ,

Mercedes Benz Sprinter 315 cdi

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:04 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:36 ,

220 cdi automat 2001 superrr

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:24 ,

Shitet Nderrohet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:18 ,

Citroen Berlingo 1.4 16v Benzin gaz ( leje)

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:17 ,

Bmw E46 3.0 Benzin.Gaz !! Motorr me zinxhir !!!

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Mercedes Benz Sprinter 515 cdi

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:15 ,

SHES SPRINTER 518 V6 XXXL. 23+1VENE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 ,

Sprinter 413

14 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:51 ,

@AUTO SHEHU@ Shitet -Sprinter Karrotrec V6 3.0 Diesel 518CDI

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:50 ,

⭐️ SHITET • Karrotrec V6 3.0 Diesel i Kompletuar + Karroca

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:50 ,

⭐️ SHITET Sprinter 316 Cdi 270 Diesel Automat Me Dogane 2006

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL KONDICIONER

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:03 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:47 ,

Shiten BLETË

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:46 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:16 ,

Sprinter 280

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:03 ,

Shitet super okazion sprinter !!!!?????!!!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:56 ,

Sprinter 220 CDI me TVSH te perfshire

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:56 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:56 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:56 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:56 ,

Shitet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:56 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:30 ,

Audi A4 super gjendje 2.0 FSI

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sprinter | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione