parking | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe parking,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj parking Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:53 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:53 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:40 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:10 ,

Audi A4 SLine

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:46 ,

E class 350. Full Option. 2009. Pa takse luksi.

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:48 ,

Shpija me qera ne Bathore, Lagjia nr. 1, Kamez

160 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:13 ,

WV Golf 6 ...i sapo ardhur ...full opsion

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:11 ,

Golf 6..2010..2.5benzine

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

WV Golf 6 ...i sapo ardhur ...

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:48 ,

OKAZION SHITEN APARTAMENTE TE ALI DEMI ME 700 EURO M2

46 080 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 15:44 ,

SHITET GARSONJERE 30 M2 NE GOLEM DURRES 19.500 EURO

19 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 13:43 ,

Audi A4 2.0 TFSI 2015 Premium package Quattro

14 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:49 ,

‼Golf 6 2010‼..2.5Benzine (Behet 100% gas)

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:39 ,

JAP APARTAMENT 2+1 NE FUND TE RRUGES DON BOSKO

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 10:24 ,

Shitet Apartament 2+1ne pallatin me te mira te Tiranes !!!

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 09:58 ,

MERCEDES GLK 250 DESIGNO PACKAGE,107.000 km

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 21:09 ,

Apartament 2+1 me qera Stacioni Trenit, Bulevardi Zogu 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
16 Pri 15:34 ,

E Class 350 Nafte

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 14:31 ,

OKAZION Touran 1.9 TDI 2009 Full Option | Auto Parking

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:37 Dyqani ,

Shitet Ford Mondeo viti 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:16 ,

JEPET ME QERA VILE TEK MATERNITETI I RI

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
16 Pri 09:43 ,

Qera, Apartament 2+1, FRESKU, Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
16 Pri 07:13 ,

Mercedes benz c 220

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj parking | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione