motorr | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motorr,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motorr Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Maj 20:54
Linku:
,

Bmv Seria 5

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:57
Linku:
,

Mercedes Benz ML 350

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:47
Linku:
,

Benz E Clas 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:12
Linku:
,

TOYOTA LAND CRUISER SERIA 105 4.2 TURBO 0672550000

20 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:09 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:09 ,

Shitet Mercedes benz

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:09 ,

Shitet makina golf 4

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:08 ,

Ford Mustang 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:08 ,

Jeep Wrangler

19 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:08 Dyqani ,

Vw polo 1.4 benzin motorr i thjesht

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:08 ,

VOLVO -2.4GAS-BENZIN,AUTOMATIKE,VITI 2005,LETRA TE PRERA

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 Dyqani ,

Vw polo 1.6 benzin motorr i thjesht

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:07 ,

Opel Zafira 1.9 Nafte 6+1Vende ✅ AUTOMAT ✅

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:06 ,

Vetem sot - FIAT BRAVO 2007- 2600€

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:06 ,

Okazion range rover 2006 --8450€ i diskutushem

8 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 ,

Super okazion vw jetta 2014- automat- benzin -6700€ i diskut

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:06 ,

Okazion e class 220 cdi automat 2001 (krah anglez) 1950€

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:05 ,

Shitet Opel Zafira

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Shitet Smart 451,����edition

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:04 ,

AUDI A5 NAFTE 2.0 VITI 2010 MANUAL FULL

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

GOLF 4 BENZIN 1.4 MANUAL LETRA GUSHT

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

BMV 2.0 NAFTE KAMIO AUTOMAT VITI 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:01 ,

SUBARU IMPREZA 4X4

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 ,

VW BEETLE NAFTE 1.9 KONDICIONER ME LETRA

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:00 Dyqani ,

PUNTO COUPE LOOK ABARTH TAVAN PANORAMIK

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59 Dyqani ,

GOLF 5 1.9 TDI 6 MARSHE EKONOMIKE SAPO ARDHUR

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 ,

Okazion Mercedes Benz A160 1.6 nafte 2009

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59 Dyqani ,

EVO 280 AUTOMAT FULL EKSTRA ARDHUR GJERMANIA

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Dyqani ,

TUCSON AUTOMAT 2.0 NAFT 4x4 FULL OPSIONE

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Dyqani ,

FORD GALAXY 1.9 TDI NAFTE 6 MARSHE 6+1 VENDE

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Dyqani ,

AUDI S8 QUATTRO SUPER FULL GJENDJE SUPER

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 Dyqani ,

SMART 1.5 NAFT AUTOMAT SUPER EKONOMIK GJERMANIA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 Dyqani ,

PASSAT 1.9 TDI NAFTE AUTOMAT ARDHUR GJERMANIA SUPER

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:57 Dyqani ,

KIA SPORTAGE BENZIN+GAZ 4x4 SUPER GJENDJE

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Dyqani ,

C220 AUTOMAT ELEGANC EKONOMIKE SUPER GJENDJE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

Golf 5 Automat Gaz-benxin 1.6 i thjesht.

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:55 ,

Okazion Opel Corsa 1.5 dizel 1994

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:55 ,

✅AUDI A3 TDI 3xS-Line sportback✅

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:54 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

220

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:52 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:50 ,

S Clas Viti 2007- Luk 6.3 e sapo ardhur nga Gjermania

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:50 ,

Shitet Golf 4 Viti Fundi i 2003 e sapo ardhur me Dogan

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:48 ,

����Lancia Musa����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

SUPER OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:47 ,

����Toyota Auris 1.4 ����

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motorr | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione