motor | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motor , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motor Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:39
Linku:
,

SUPER OKAZION - FORD FIESTA AUTOMAT, 2014 - 0672550000

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:35
Linku:
,

VOLVO XC60 2015

15 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 09:15
Linku:
,

OKAZION Toyota prius (Hybrid) 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 17:15
Linku:
,

SUPER AUDI A8 2011 OKAZION

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:34
Linku:
,

Audi A4 2011 Nafte Look S4

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:45 Dyqani ,

HYUNDAI TUCSON 2014 PRESTIGE (OKAZION)

12 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:17 ,

C-Klass 200-CDI Motor Evo 6 Marsha Liber Servisi��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:06 ,

Golf 1.9—Automat-Baxha-Xeno-Sesnor-Xhama-2008 DE����

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

��OKAZION�� AUDI S8 5.2FSI V10 ORIGJINALE dhe NDROHET

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:29 ,

OKAZION FORD FOCUS VITI 2008 MOTOR 1.6 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:43 ,

BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:43 ,

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:43 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:42 ,

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE FULL

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:42 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL AUTOMAT-07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 ,

MERCEDES BENZ E KLAS 250 CDI BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE -10

11 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:41 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL SUPER GJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:41 ,

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE AUTOMAT FULL -07

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:41 ,

Mercedes-Benz C KLAS 220 CDI AVANTGARDE FULL OPTION DESIGNO

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 ,

VW CADDY MAXI I GJATE TDI HIGHLINE 7 VENDE SUPER GJENDJE

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:40 ,

Shitet Audi A4 2.0TDI 8V

4 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

SHITET OKAZION I VERTET CHERVOLET CAPTIVA AUTOMAT ME DOGAN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 22:39 ,

Shitet Golf 1.4 - ne gjendje shume te mire!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35
Linku:
,

VOLVO XC60 2015

15 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34
Linku:
,

Audi A4 2011 Nafte Look S4

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:34 ,

AUDI S8 5.2L -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:33 ,

AUDI A7-11 LOOK RS7 -16 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:33 ,

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:32 ,

VOLKSWAGEN TOUAREG-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 ,

OKAZION ME CASH VOLKSWAGEN PHAETON-08 FULL FULL

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:31 ,

CHRYSLER 300C-06 BENZINE-GAZ OKAZION DIFEKT MOTOR

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 ,

OKAZION ME CASH MERCEDES BENZ E55 AMG -04 FULL

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:30 ,

MERCEDES BENZ E-55AMG FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

MERCEDES BENZ E55 AMG -05 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:29 ,

MERCEDES BENZ S550 -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

BMW 320 DIZEL MANUAL-01 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:28 ,

BMW 730LD LUNGO -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI ➜ N

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

BMW 750LI LUNGO -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:27 ,

BMW 740LI INDIVIDUALE -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:27 ,

BMW 740d INDIVIDUALE -12FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

BMW X5 4.8L LOOK M -09 B+G FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:26 ,

BMW X5 4.8L LOOK M -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:26 ,

BMW X5 4.8L LOOK M -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:25 ,

BMW X6 5.0L LOOK M -11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:25 ,

BMW X6 5.0L LOOK M -11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:24 ,

CADILLAC ESCALADE 6.2L -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:24 ,

CADILLAC ESCALADE 6.2L -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:23 ,

CADILLAC ESCALADE 6.2L -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:23 ,

MERCEDES-BENZ GL320-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj motor | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motorr në kategorinë All Category
  • motorra në kategorinë All Category
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motor në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motorr uji në kategorinë All Category
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motor në kategorinë All Category
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim