me qera | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:50
Linku:
,

Jepen me qera dy apartamente.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Pri 10:10
Linku:
,

Apartament 1+1 totalisht i mobiluar me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:04
Linku:
,

Apartament 2+1 pallat i ri tek Stadiumi Dinamo

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Sot 02:18 ,

Jepet Garsoniere Boshe me Qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 01:53 ,

Makina me Qera.

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:53 ,

Makina me Qera

13 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:53 ,

Makina me Qera

13 EUR /

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:53 ,

Makina me Qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:56 ,

Hera e Pare me Qera 2+1+Ballkon me Pamje Nga Bulvardi Zogu I

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 00:36 ,

Qera Elitare - 2+1+2WC+Bllk (120 m2) Liceu, RTSH-ja

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 00:29 ,

Jepet me qera tek Xhamlliku,1+1+anakes+banjo+verand, kati 2

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 00:07 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 1+1 me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 00:06 ,

Jepet me qera Rruga 5 maj

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:06 ,

Jepet me qera te Kupola

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:06 ,

Jepet me qera Laprak

28 000 LEK / muaj

Sot 00:06 ,

APARTAMENT 2+1 ME QERA, GARDA

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:06 ,

Jepet shtepi me qera ne rrugen Hoxha Tahsin

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:06 ,

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar.

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 00:06 ,

Apartament 2+1 per qira tek Astiri

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 00:05 ,

Apartament 2+1 me qera, Rruga Kavajes

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 00:05 ,

Apartament 2+1 me qera, Don Bosko

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:05 ,

Shtepi me qere ish Tregu ELekrik

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:05 ,

Jepet me qera super apartament 1+1 i mobiluar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 00:05 ,

Jepet me qera apartament 1+1

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 00:05 ,

Laprake, jepet me qera 1+1, bosh kati 1 shtepi private

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 00:05 ,

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 00:05 ,

Jepet me qera Laprak

28 000 LEK / muaj

Sot 00:05 ,

Jepet me qera

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:05 ,

Jepet me qera

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:05 ,

Jepet me qera Laprak

28 000 LEK / muaj

Sot 00:04 ,

Shtepi me qera

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:03 ,

Ambjent me qera per Zyra, klinike etj.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 00:02 ,

Super okazion tek 21 Shjetori

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione