Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 7 2 diesel - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 7 2 diesel,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 7 2 diesel Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:26
Linku:
Të tjera , Tiranë

Faqe me +39k Ndjekes Okazion

110 EUR Çmimi me zbritje

Sot 15:00
Linku:
Të tjera , Tiranë

✅ Okazion ✅ Faqe +50K ✅

300 EUR Çmimi me zbritje


Sot 16:27 Veshje/Këpucë Unisex , Tiranë

Versace Gold

170 EUR

Online
Sot 15:13 Makina , Tiranë

Porsche cayenne diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:00 Të tjera , Tiranë

✅ Okazion ✅ Faqe +50K ✅

300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:21 Makina , Tiranë

VOLVO V60 MOTORR 2.0 DIESEL VITI 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:11 Makina , Tiranë

BMW X5 M50d 381hp

36 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:11 Makina , Tiranë

AUDI A5 2.0TDI quattro-2017

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:27 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 18k Okazion

Sot 11:27 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 30k Okazion

Sot 11:26 Të tjera , Tiranë

Faqe me +39k Ndjekes Okazion

110 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:10 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 L Diesel

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 Makina , Tiranë

Golf 6 2011 diesel

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:34 Të tjera , Tiranë

�� Faqe Instagrami 20k ��

Dje 22:32 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 Makina , Tiranë

❌OKAZION ❌ Mercedes Benz CLA 180

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:45 Të tjera , Tiranë

✅ OFERTE ✅ Faqe 10k Okazion

Dje 16:55 Makina , Tiranë

���� PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel V6 ����

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:53 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 nafte SUMMIT

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
25 Sht 17:08 Të tjera , Tiranë

Okazion Faqe Instagrami + 40 k ndjekes.

100 EUR Çmimi me zbritje

24 Sht 15:56 Të tjera , Tiranë

Menaxhojme faqet tuaja te biznesit

24 Sht 15:55 Të tjera , Tiranë

Faqe Instagrami 33 k

23 Sht 13:41 Makina , Tiranë

Audi Q3

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 11:50 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami per shitje online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 7 2 diesel | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione