Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

disqe 150 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disqe 150,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj disqe 150 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:55 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Goma R15. 195/50

150 EUR

Dje 21:41 Makina , Tiranë

C COUPE 220 NAFT 2018 AMG SUPER FULL OPSION

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:32 Makina , Tiranë

Okazion shitet Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde! Viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:24 Makina , Tiranë

AUDI S8 EXLUSIVE 2014 SUPER FULL

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:24 Makina , Tiranë

C 220 NAFT COUPE 2019 SUPER GJENDJE

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:24 Makina , Tiranë

AUDI A6 50TDI 2019 FULL OPSION

39 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 17:31 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS VERSION I RI. 1.4 NAFT AUTOMAT

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 13:28 Makina , Tiranë

Audi A3 - eTron SHITET

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
21 Sht 07:46 Makina , Tiranë

C COUPE 220 NAFT 2018 AMG SUPER FULL OPSION

26 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 07:43 Makina , Tiranë

RANGE ROVER VOGUE 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

37 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 23:50 Makina , Tiranë

Mercedes CLA 250

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 09:41 Makina , Tiranë

Lancia 1.3 multijet

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

ID.4 CROZZ 2022 pure+ disqe 20

36 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
06 Sht 11:05 Makina , Tiranë

Shitet Mazda CX-5 e 2013

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 20:06 Makina , Tiranë

Super okazion - CLK 270 AMG

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 14:21 Makina , Tiranë

Fiat Croma 1.9 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 14:37 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 2.0 L benzinë S line, 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 22:33 Makina , Tiranë

Golf 7 TDI s 150 hp

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 20:55 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 10:40 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E200d 2016

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 10:31 Makina , Tiranë

Porche Cayene 4.5 Benzine Gaz 150.000 KM Origjinale

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 22:38 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Passat CC

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 18:00 Makina , Tiranë

Shitet passat cc

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 13:10 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe alumini 16

15 000 LEK

18 Maj 08:45 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo V40 2.0 Naftë D3 , ne gjendje perfekte

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:36 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 19:18 Makina , Tiranë

❌️Shitet Audi a4 2.0 tdi multitronic 12.000 i diskutueshem ❌

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:31 Makina , Tiranë

golf 5

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:26 Makina , Tiranë

Golf VII

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 13:45 Makina , Tiranë

✅ BMW 323i 2009 AUTOMAT ✅

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 00:28 Të tjera , Tiranë

Tavoline kompjuteri

150 000 LEK

10 Mar 02:24 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Bravo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Mar 02:24 Makina , Tiranë

Shitet Makine Fiat Bravo

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 14:21 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Shitet Motorr Elektrik

900 LEK

16 Shk 23:10 Makina , Tiranë

okazion

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 17:31 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat b6

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj disqe 150 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione