Volvo xc90 | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo xc90,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volvo xc90 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:56 ,

VOLVO XC90 2.0 NAFT AUTOMAT KINETIC 2016

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:33 ,

VOLVO XC90 2.4 NAFTE SUPER GJENDJE

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:23 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 ,

♥️Shitet Volvo xc90 Benzin/Gaz 2010

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:52 ,

Foristrade 4x4 Volvo xc90 2.4 nafte Kamio Manuale

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 ,

OKAZION VOLVO XC90

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:18 ,

Volvo XC90 2.4 Nafte Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:05 ,

Volvo xc90 v8 vit 2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:27 ,

VOLVO XC90 AUTOMAT 7 VENDE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:03 ,

VOLVO XC90 2.5T BENZIN-GAS

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:35 ,

Volvo XC90

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:11 ,

SUPER OKAZION ��

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 18:24 ,

Volvo Xc90 Fund 2009 e Targuar Full Option

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 16:53 ,

XC90 super mjet

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 16:25 ,

Shitet ose ndërrohet Volvo Xc90 2006 Automat

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:15 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 13:53 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:53 ,

SHITET OSE NDERROHET

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 12:53 ,

SHITET VOLVO XC90

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 12:22 ,

Volvo XC90 2.5 Benzin + Impiant Gazi Stag

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 14:06 ,

Volvo xc90 2.5T B+GAZ,Automat 7 Vende,2006

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 23:07 ,

Volvo Xc90 AWD 2.4 Diesel Automat 138000 km Viti 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 16:22 ,

Xc 90 2.5T

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 20:02 ,

Volvo xc90 viti 2015

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Pri 14:30 Dyqani ,

OKAZION! Volvo XC90 3.2 Benzine 2010, Gjendje Perfekte!

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:34 Dyqani ,

VOLVO XC90

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:34 ,

Shitet Volvo XC90 250 4x4

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:29 ,

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 19:17 ,

Volvo XC90

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 14:11 ,

Flm u shit .volvo xc90 2.9 turbo -gaz BRC

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 08:40 ,

Volvo xc90.3.2Benzin+Gaz2008Automat.full7.000€

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 12:18 ,

Shitet VOLVO XC90 (2003)

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 14:43 Dyqani ,

Volvo XC90 2.4 Naftë 2010, Gjendje Perfekte!

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 10:03 ,

volvo Xc90 shitet mundesi ndrimi me makine jo foristrad

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 22:57 ,

Volvo xc90

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 20:48 ,

volvo Xc90 shitet mundesi ndrimi me makine jo foristrad

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 12:56 ,

SHITET ose NDERROHET

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 12:27 ,

SHITET ose NDERROHET

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 02:24 ,

shitet mundesi ndrimi

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 20:55 ,

shitet mundesi ndrimi

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 09:23 ,

Volvo XC90 2.4 Naftë 2005.

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 15:31 ,

Shes ose nderoj

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 14:07 ,

Volvo XC90 D5 AWD Geartronic Kinetic

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo xc90 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione