Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:51
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion! Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 Matic e Sapotarguar!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:18
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

19 Nën 16:25 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5 16GB "I RI"

40 000 LEK

14 Nën 17:42 Makina , Tiranë

Bmw 320d Msport -11

25 000 EUR

08 Nën 12:49 Makina , Tiranë

Audi A3 -04

7 500 EUR

06 Nën 16:39 Makina , Tiranë

Opel astra -02

2 400 EUR

31 Tet 17:52 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5s Gold 16gb

53 000 LEK

31 Tet 17:04 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 5 16 GB

40 000 LEK

25 Tet 08:27 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4

18 000 LEK

09 Tet 23:18 Makina , Tiranë

Opel Zafira -01

07 Tet 12:05 Telefona celular , Tiranë

IPhone 4

240 LEK

23 Sht 21:04 Telefona celular , Tiranë

Htc one m8

370 EUR

14 Sht 17:26 Makina , Tiranë

Citroen C4 1.6 HDI 2006

3 700 EUR

08 Sht 21:51 Telefona celular , Tiranë

Nokia E52

70 000 LEK

23 Gush 14:38 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S4

300 EUR

22 Gush 04:04 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 dhe Garazh ne Tiranë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Gush 15:28 Makina , Tiranë

Audi A8 dizel -07

14 000 EUR

08 Gush 13:02 Telefona celular , Tiranë

HUAWEI Y-300

07 Gush 11:36 Makina , Tiranë

Peugeot 307 diesel -02

3 500 EUR

19 Korr 12:14 Telefona celular , Tiranë

HUAWEI

150 LEK Çmimi me zbritje

19 Korr 11:01 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4 ( White )

200 EUR

14 Korr 22:31 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Vespa-00

27 Qer 14:50 Telefona celular , Tiranë

Huawei y-300

130 EUR

26 Qer 12:40 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy s4 I9505

37 000 LEK

18 Qer 17:04 Telefona celular , Tiranë

Nokia Lumia 625

15 Qer 19:38 Makina , Tiranë

VW Golf 3 1.9 tdi -96

30 Maj 12:53 Makina , Tiranë

Chrysler 300c 2.7 hdi -07

12 000 EUR

21 Maj 10:56 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy s3 Mini

20 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione