Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:52
Linku:
Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:41
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

16 Mar 15:11 Makina , Tiranë

Mercedes ML 320 Benzine Prodhim Amerikan -04

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 06:07 Telefona celular , Tiranë

s6 gold 32g

420 EUR

10 Mar 13:54 Telefona celular , Tiranë

Nderrohet iPhone 4s

10 Mar 01:32 Telefona celular , Tiranë

SONY XPERIA Z1

160 EUR Çmimi me zbritje

08 Mar 14:29 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5s i zi

370 LEK

08 Mar 12:49 Makina , Tiranë

Benz ML 320 Benzine, Prodhim Amerikan 7000 Euro

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 07:53 Makina , Tiranë

Audi A6 -00 Shitet ose nderrohet

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 19:12 Makina , Tiranë

Mercedez Benz CDI270 (2002)

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Shk 21:42 Makina , Tiranë

Audi A4 1.9 4x4 -02

4 200 EUR Çmimi me zbritje

25 Shk 22:57 Makina , Tiranë

BMW 320 full opsion -97

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 09:55 Makina , Tiranë

VW Caddy diesel -05 SHITET DHE NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 08:39 Telefona celular , Tiranë

Blackberry z30 okazion

28 000 LEK

21 Shk 12:14 Makina , Tiranë

VW Passat dizel -07

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 09:25 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4

80 EUR

17 Shk 21:36 Telefona celular , Tiranë

Lenovo S90

100 EUR

13 Shk 16:29 Makina , Tiranë

MINI Cooper GAZ+BENZIN -02

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 10:34 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5s

06 Shk 21:12 Makina , Tiranë

Mercedes S320 -02 shitet ose nderrohet

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 18:39 Telefona celular , Tiranë

Iphone 5s Gold

480 LEK

06 Shk 16:06 Telefona celular , Tiranë

u shit flm merrjep

30 000 LEK

05 Shk 06:48 Telefona celular , Tiranë

iphone 6plus (64g)

550 EUR

21 Jan 13:26 Makina , Tiranë

aclass 99 170 cdi nafte

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 21:14 Makina , Tiranë

Mercedes S 320 dizel -03

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 12:38 Makina , Tiranë

BMW X6 SHITET DHE NDERRIM I MUNDSHEM +/- DIFERENC

31 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 15:46 Makina , Tiranë

okazionnn vetem per pak dite audi a6 full option

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 03:03 Makina , Tiranë

U shitttttttttttt,Audi A8 Lungo QUATRO -04

13 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 08:48 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6+

500 EUR

10 Dhj 09:41 Makina , Tiranë

Mitsubishi space star 203 shitet dhe nderrohet

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Dhj 23:21 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz E270 CDI. 176000km.

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 11:32 Makina , Tiranë

Mercedes C220 diezel -01 mundesi ndrrimi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 13:47 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 18:58 Makina , Tiranë

Opel Corsa

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 16:51 Makina , Tiranë

Opel Antara -10

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Nën 16:34 Motoçikleta (mbi 50cc) Të tjera , Tiranë

Motorr lifan 72 cc

90 000 LEK

Viti: 2015

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione