Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 16:41
Linku:
Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Turbo

20 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:57
Linku:
Makina , Tiranë

RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAPHY 4.4

39 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

28 Maj 19:46 Makina , Tiranë

BMW seria 5 nderrim me apartament 2016

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 08:31 Makina , Tiranë

��W204 2009 220 AMG TIMON AMG 2018 + - ⭐️⭐️

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 08:31 Makina , Tiranë

C CLASS W204 2009 LOOK AMG TIMON AMG 2018

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 08:31 Makina , Tiranë

OKAZION W204 2009 LOOK AMG TIMON AMG 2018

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 12:32 Makina , Tiranë

Rav4 Executive

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 11:42 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Mercedes Benz C3200 4 Matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 15:12 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION VETEM SOT Mini Cooper S ose Nderrohet 2008

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 22:44 Makina , Tiranë

shitet nderrohet 2500 eu

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:37 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet me automat cmimi pak i diskutushem

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 21:35 Telefona celular , Tiranë

Shitet ose nderrohet galaxy s8 gold

200 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 19:29 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet!!!

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:35 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 12:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Blutec

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:18 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:28 Makina , Tiranë

shitet nuk nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:59 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 NAFT MANUAL 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:59 Makina , Tiranë

Shitet

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:14 Makina , Tiranë

Audi A4 1.9 tdi 2000

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 13:59 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:31 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet!!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:08 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet!!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:00 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:00 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet!!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:59 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:59 Makina , Tiranë

Ford

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 23:18 Makina , Tiranë

Super ML Okazion

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:34 Telefona celular , Tiranë

I phone xs shitet ose nderrohet

32 009 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 18:13 Makina , Tiranë

SHITET FORD CONECT TRANSIT T230

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 13:34 Makina , Tiranë

BMW 118d 2005 manual naft

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:15 Makina , Tiranë

Shitet golf 4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 12:02 Makina , Tiranë

Shitet gilf 4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 21:54 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDËRROHET ME APARTAMENT

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 21:42 Makina , Tiranë

Mercedez benz nderrohet / shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 01:33 Makina , Tiranë

Shitet opel corsa

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 15:12 Makina , Tiranë

Shitet Opel Corsa

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 07:59 Makina , Tiranë

Wolsvagen Pasat 2.5 USA benzine gaz

8 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Pri 15:55 Makina , Tiranë

C30 r-design!

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 23:13 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 19:14 Makina , Tiranë

Audi A7 3X S line (2012) zvicrre ����Full option 3.0 TDI

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 16:30 Makina , Tiranë

Shitet Ose nderrohet volvo c30 R design polestar!

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 09:07 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet Alfa Romeo 146 1300euro i diskutueshem.

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 10:36 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 01:12 Makina , Tiranë

Shitet C-class

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 08:18 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue Bussines Edition

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 13:35 Makina , Tiranë

OKAZION R350 PRENIUM BENZIN+GAZ VETEM CASH

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:37 Makina , Tiranë

Shitet Toyota

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 10:30 Makina , Tiranë

shitet

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:54 Makina , Tiranë

Okazion 1.4Benzin/Gaz

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Mar 19:40 Makina , Tiranë

Evo 220

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 00:36 Makina , Tiranë

Evo 220

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione