Touran | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touran Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 23:51 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:47 ,

⭐️ SHITET • Vw Touran 1.9 Tdi Diesel • Manual 6+1 • 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

Touran Automat full

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 ,

Touran 1.9 Tdi .

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 ,

shes

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

Touran 2.0 2008

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:27 ,

Touran 2.0 2008 Automat 6+1 Okazion

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:22 ,

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE OKAZIONNN PER 3 DITE‼️

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 ,

Fiat grande punto 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:08 Dyqani ,

VW Touran 2.0 Nafte Viti 2006 7 vende U SHIT FLM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:58 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:52 ,

Okazion//Volkswagen 1.9 diesel sapo ardhur nga Deutschland

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:50 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

Vw touran

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:28 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Wv Touran 1.9 Tdi Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 Dyqani ,

NE SHITJE VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:50 ,

Touran ‘06 3900€ automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 ,

TOURAN 2.0 AUTOMATIKE VITI 2005 ME DOGAN... OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 ,

Mercedes 2.7 nafte

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:37 ,

Touran 1.9 Nafte Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:19 ,

TOURAN 1.9

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 ,

BMW X5 ///M-PERFORMANCE

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 ,

Golf 5 1.9 Automat Full Option

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:50 ,

Shes Volkswagen Jetta 2013 2.0 automat

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:49 ,

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 NAFT MANUAL 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:48 ,

OKAZION !!! VW VOLKSWAGEN TOURAN

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 ,

VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393 i diskutushem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 ,

Volkswagen Touran

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:56 ,

��Okazion��Fiat croma 1.9 disel Automat ��okazion shira

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:36 ,

Touran

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione