Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Telefon okazion | Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Telefon okazion,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Telefon okazion Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 08:58 Makina , Tiranë

W211----2.8 EVO!! Mercedes Benz E280 Evo Full Options

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:46 Makina , Tiranë

OKAZION !!! W203 C Klass Viti 2006 Full

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 08:02 Telefon fiks , Tiranë

SUPER OKAZION RRJET TELEFONIE VOIP

1 400 EUR Price Reduced

Yesterday 20:42 Të tjera , Tiranë

Menaxhojme faqet tuaja te biznesit

Yesterday 19:47 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 24 k Okazion

Yesterday 19:19 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 13 k

Yesterday 18:42 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Yesterday 17:31 Të tjera , Tiranë

�� Faqe Instagrami 20k ��

Yesterday 11:32 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz w203 C280 4Matic

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 12:35 Makina , Tiranë

* Shitet okazion VW Passat viti 2008 - 2.0 nafte kamio DSG 4

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 09:40 Apartamente , Tiranë

Okazion super ap.2+1+2 te bar Artisti ne Astir 120 m²

480 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
29 Jan 22:34 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Black edition OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Jan 20:29 Makina , Tiranë

OKAZION!!! Shitet GLE 350 AMG 4 Matic Viti 2016, 140,000 km

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Jan 08:25 Makina , Tiranë

OKAZION!!! PEUGEOT 407 AUTOMAT 2006

250 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 18:06 Makina , Tiranë

OKAZION Porsche Cayenne GTS super gjendje SHITET

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 11:49 Makina , Tiranë

Okazion !!!

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 22:46 Makina , Tiranë

OKAZION FORD FOCUS

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:51 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO

11 300 EUR

19 Jan 11:04 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS4 Slim 1T Okazion

35 000 LEK

12 Jan 18:20 Makina , Tiranë

OKAZION

12 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 08:48 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 5 GTD 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 21:10 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee 2.5 Nafte Offroad

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:55 Makina , Tiranë

OKAZION - Mercedes Benz E220

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 12:53 Të tjera , Tiranë

super brumatrice pasticerie mikser 60lit okazion

25 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Telefon okazion | Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information