Shtepi me qera | Ofertat ne Tiranë


Njoftime per Shtepi me qera ne Tiranë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale. Gjeni Shtepi me qera në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera.Sot 11:50 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 11:40 ,

Jepet me qera shtepi private ne Kombinat, Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 10:40 ,

BANESE 1+1 .KATI 1 ,shtepi private, e mobiluar.

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:36 ,

Jepet shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:45 ,

Jepet me qera shtepi private tek Rruga Siri Kodra!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:47 ,

Shtepi Private me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 20:09 ,

SHTEPI ME QERA ,2+1 E MOBILUAR

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:29 ,

Jepet Shtepi me Qera 2+1

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 11:56 ,

VILE ME QERA, TEG

5 000 EUR / muaj

05 Maj 21:01 ,

Shtepi me qera 1+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
05 Maj 17:48 ,

Shtepi me qera 2+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
05 Maj 15:30 ,

shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
05 Maj 12:41 ,

Shtepi me qera astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Maj 11:18 ,

Shitet ose jepet me qera!

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Maj 11:09 ,

Shtëpi 2+1/ ballkon/ garazh I mbuluar me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Maj 09:32 ,

Shtëpi private

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Maj 08:40 ,

shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
05 Maj 01:29 ,

Okazion Jap shtepi private 1+1 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
05 Maj 01:27 ,

Shtepi me qera

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Maj 22:11 ,

shtepi

200 LEK

Numri i dhomave: 2
04 Maj 20:56 ,

Jepet me qera

180 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
04 Maj 17:59 ,

Shtepi

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione