Passat | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:46
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 11:31
Linku:
,

Shitet GL 6.3 AMG e Gjitha Blacked Out 2013

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:35
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Shk 09:00
Linku:
,

Passat 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 10:08 ,

OKAZION MERCEDES E270 CDI AUTOMAT ☎️0695513543

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 ,

OKAZION BMW x5 xdrive3.0 pa taks lluksi 7vende 0693585393

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 ,

OKAZION VW Touran1.9 Automat DSG 0693585393

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 ,

OKAZION VW GOLF 5 PLUS 1.9tdi taksa per nje vit 0693585393

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:57 ,

Shes ose nderroj Ford fokus viti 2002 TDDI injatort mekanik

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:57 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:57 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:57 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 ,

Ford Focus

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:56 ,

Ford Focus 1.6 dissel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:56 ,

Mercedes Benz C-Class EVO

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:55 Dyqani ,

OKAZION PASSAT CC 2011 PANORAMIK

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 Dyqani ,

OKAZION VW PASSAT AUTOMAT 2.0 NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

Audi A4 2011 Quattro S line

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:53 ,

Mercedes A180//Automat//Gjendje perfekte//ideal per femra

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

Audi Q5 Quattro 2012

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:52 ,

tharse rrobash

180 LEK

Sot 09:52 Dyqani ,

�� OKAZION PASSAT 2.0 TDI ��

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

OKAZIONI DITES!! AUTOMAT 2008 1.6 NAFT IDEAL PER FEMRA

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

Mercedes-Benz A210-03 AMG

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:47 ,

Mercedes-Benz C200-05������������

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

VW PASSAT 1.8 BENZIN GAZ EXCLUSIVE

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:47 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 ,

VW Passat CC Sport Turbo Automat LOOK 2016 FULL!!

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:43 Dyqani ,

����Skoda oktavia 2.0tdi automat����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 ,

SHITET VOLKSWAGEN CADDY BENZINE -GAZ 2.0 ��������

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Dyqani ,

Okazion skoda yeti 4x4 2.0tdi automat

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:42 Dyqani ,

����Super Okazion Ford Focus Automat ����

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:38 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D 93kw,,126hp SOL

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 ,

TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT1.3 BENZIN-GAZ✅

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim