Okazion | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 12:33
Linku:
,

OKAZION 7900 Euro

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:39
Linku:
Dyqani ,

SHITET BENZ R320 VITI 2009 SUPER OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 21:11
Linku:
,

Toyota RAV4 2.2 Nafte 2007 D- CAT

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:26
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 17:32 ,

OKAZION!! VOLVO .S60 . 4X4 . Automat . Benzin-Gaz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

Okazion Peugoet-307

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:31 ,

SEAT-LEON-1:6-BENZIN+GAZ-MANUAL-VITI-2008-ME KLIMA

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:31 ,

OKAZION TOURAN 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:29 ,

Okazion Shitet seat

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:29 ,

VW TIGUAN. OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:26 ,

Okazion 2500€

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:25 ,

Apartament me qera ne Astir (tek rotondo)

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Sot 17:23 ,

Okazion E200 2015

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 Dyqani ,

E cklass 211 OKAZION

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:16 ,

Okazion B class 2016 ,mundesi nderrimi

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:13 Dyqani ,

�� OKAZION AUDI A8 ��

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Dyqani ,

�� OKAZION PASSAT 2.0 TDI ��

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Dyqani ,

�� OKAZION SEAT LEON 1.9 TDI��

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Dyqani ,

�� OKAZION SKODA YETI 2011 ��

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:12 Dyqani ,

�� OKAZION MB E CLASS GAZ-BENZIN ��

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 ,

OKAZION!!! SHITET PEUGEOT 508 SW HY HYBRID

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:12 Dyqani ,

✅ OKAZION AUDI A4 GAZ-BENZIN QUATTRO S-LINE ✅

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 ,

OKAZION-FORD FOKUS-1:6-NAFT-MANUAL-VITI-2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:11 Dyqani ,

�� OKAZION CITROEN C3 PICASO 2011 ��

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Dyqani ,

�� OKAZION SUZUKI SWIFT ��

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:11 Dyqani ,

✅ OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO SUPER FULL PANORAM

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11 Dyqani ,

�� OKAZION OPEL ZAFIRA 2008��

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione