Makine | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:59
Linku:
,

FORD FIESTA 1.4 Benzinë/Gaz, AUTOMAT

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:59
Linku:
,

MERCEDES BENZ E 280 CDI EVO// PERFEKT

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 20:35
Linku:
,

TOURAN 2010 AUTOMAT Letra per nje vittt

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:09
Linku:
,

Audi A7 s-line 3.0 tdi Quattro 2012 okazion!!

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 12:56
Linku:
,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 15:22 ,

OKAZION!! Mercedes Benz GLK 350 NAFTE JO TAKSE LUKSI PREMIUM

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07 ,

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 ,

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 ,

OKAZION Highline TOUAREG 3.0 TDi INDIVIDUAL 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:03 ,

Audi A3 Sportback SHES/NDERROJ.

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:59
Linku:
,

MERCEDES BENZ E 280 CDI EVO// PERFEKT

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:53 ,

GENESIS G80, VITI 2017 ***OKAZION***

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:52 ,

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:47 ,

VW GOLF VII ❌FULL OPSION❌ / 2014 / Nafte / Automat

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:46 ,

Bmw X6 30d - 2010 okazion!!!

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 ,

Okazion Mercedes Benz A Class 160 CDI Naftë 2005 Manual

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:44 ,

Okazion Audi A4 2006 2.0 Naftë TDI PortoBagazh Automat

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:44 ,

Okazion Range Rover Sport Fundi 2006 2.7 HSE Naftë Automat

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:44 ,

Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Super Gjendje

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:44 ,

Okazion Mercedes Benz A Class 160 CDI Naftë 2005 Manual

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:44 ,

Okazion Audi A4 2006 2.0 Naftë TDI PortoBagazh Automat

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:44 ,

Okazion Range Rover Sport Fundi 2006 2.7 HSE Naftë Automat

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:44 ,

Okazion Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Super Gjendje

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:35 ,

Peugeot 407sw e sapo targuar ���� Super Perfekte ��✅

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 ,

OKAZIONN audi a4 Quattro automatik full

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 ,

Mercedes Benz E Class Benzin-Gaz

5 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

Shitet ML 270cdi, w163, OKAZION!! Nuk nderrohet.

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 ,

Mercedes Benz C220 Cdi 2013 Full Opsion

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:09 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:08 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE FULL AMG -12

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:07 ,

MERCEDES BENZ W203 C 220 CDI ///EVO ELEGANCE AUTOMAT -06

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 ,

VW CADDY MAXI I GJATE 1.9 TDI HIGHLINE SUPER GJENDJE

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS GOAL 1.9 TDI FULL INDIVIDUAL -06

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:03 ,

OKAZION !Per pak dite, Mercedes C 220 evo,gjendje perfekte!

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:57 ,

AUDI RS6 340KM/H +MUNDESI NDERRIMI

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:51 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:37 ,

Okazion 2499€ pak dite taksa siguracion nentor2021

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:21 ,

*OKAZION**Vw Golf 6 1.6 BENZIN+GAZ 2011 super gjendjee**

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

VW CADDY 1.9 DIESEL AUTOMAT SUPER I VECANTE

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

** Ford Fiesta 1.4 benzin+gaz 2010 super gjendjee***

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione