Makina | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:19
Linku:
,

Ford Fiesta

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:35
Linku:
,

BMW X1 X-DRIVE 2.5D X-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 23:08 ,

OKAZION Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:07 Dyqani ,

Mercedes Benz CLS 63 Amg

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 23:07 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:07 ,

Shitet Bmw Seria 3 Okazion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:06 ,

��OKAZION�� VW Passat CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:05 Dyqani ,

Shitet Mercedez C Klas 220 cdi Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:05 Dyqani ,

Shitet merdedes benz eleganc C 220 cdi.

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:05 Dyqani ,

Shitet Turan 1.9 naft Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:04 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:04 ,

FORD KUGAN VITI 2009. 2.0 NAFTE ME DOGANE

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 ,

OKAZION super gjendje C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:01 ,

Smart 453

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:57 ,

OKAZION GOLF 5 1.9TDi AUTOMATIK FULL SAPOARDHUR SUPERGJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 ,

OKAZION TOYOTA YARIS FULL 1.4 D-4D MANUAL SUPERGJENDJE SAPOA

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:57 ,

OKAZION TOYOTA AURIS D4-D SUPERFULL SAPOARDHUR

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:57 ,

OKAZION C220 CDI SUPERGJENDJE ME LETRA SHQIPTARE

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:56 ,

OKAZION TOYOTA YARIS 1.4 D4-D MANUAL SAPOARDHUR SUPERGJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:56 ,

OKAZION YARIS AUTOMATIK NAFTE SUPERGJENDJE FULL

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:56 ,

SUPER OKAZION TOYOTA COROLLA AUTOMAT 1.4 NAFTE SUPERGJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:56 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:56
Linku:
,

Audi A8 L - Quattro - 3.0

36 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

OKAZION CITROEN XSARA PICASSO BENZIN-GAZ FULL SUPERGJENDJE

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 Dyqani ,

Porsche Cayenne

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 Dyqani ,

Mercedes Benz A180 CDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 22:55
Linku:
,

❌ Shitet C-250 AMG /// 2010 /// 189000 km ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

Okazion c230 i 2006 benzin-gaz full sapoardhur supergjendje

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 ,

---OKAZION--- Volskwagen GOLF 5

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:54 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENZINE GAZ

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:53 ,

Audi A4 ���� Benzine/Gaz Lovato Automat

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:53 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:53 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:53 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:52 ,

€8000 AUDI A-6 S LINE QUATRO 3.0 TFSI €8000

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:52 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:52 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:51 ,

Mercedes Benz Ml280

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:50 ,

Bmw 320D 2.0 naft, full opsion e sapoardhur me dogan

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:48 ,

Polo sport 2007 Naft

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:48 ,

Passat CC Full Option

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:48 ,

Touran Automat full

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class S500 FULL UPGRADE TO S63 AMG 2020

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 Dyqani ,

Mustang GT Full body kit Shelby 2020

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:47 ,

Shitet Alfa Romeo Giulietta 2010 1.4 TB 170 hp /GAZ

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:47 ,

Shitet golf 4 1.9tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:47 ,

Okazion E350 Bluetec 07/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione