Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makin ne shitje audi | Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin ne shitje audi,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makin ne shitje audi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 22:41 Makina , Tiranë

Audia A8 Okazion! 299Cc

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

AUDI A8 3 mish naft matrixs viti 2015

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 disel 2005

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 20:24 Makina , Tiranë

Shitet audi Q7

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 10:47 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 13:08 Makina , Tiranë

Shitet ndërrohet Audi Q5 Automat

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 10:58 Makina , Tiranë

Audi A 6

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 04:18 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 19:21 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 3.0 TDI

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 14:01 Makina , Tiranë

shitet audi rs7

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 13:28 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 NAFTE VITI 2010 SUPER

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 08:47 Makina , Tiranë

Audi Q7 mundesi ndrrimi

14 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 21:33 Makina , Tiranë

Audi 2012 naft 2.0 S.Lin mundesi nderrimi 16500 euroKM138

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 23:17 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT NAFT

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 16:56 Makina , Tiranë

Shitet Audi A7

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 09:17 Makina , Tiranë

Audi q5 shitet dhe nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 16:52 Makina , Tiranë

Audi Kabriolet

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 11:22 Makina , Tiranë

❗OKAZION TOYOTA RAV4 (6500€)❗

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 09:43 Makina , Tiranë

Audi A 4 1.9 naft

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 01:00 Makina , Tiranë

Audi A6

99 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 23:01 Makina , Tiranë

Audi A 4 1.9 naft

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 10:44 Makina , Tiranë

Shitet dyqani mundesi nderrimi me makin

112 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Nën 23:57 Makina , Tiranë

Audi Q7 4.2 TDI 2012 OKAZION

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 23:25 Makina , Tiranë

Audi A4 automat 2007

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 02:58 Makina , Tiranë

AUDI A8

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 15:35 Makina , Tiranë

Audi a 6 quatro mundesi nderrimi me makin 6+1 ose furgon

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 19:39 Makina , Tiranë

Shitet Ose nderrohet

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 19:32 Makina , Tiranë

Audi A8

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 12:39 Makina , Tiranë

shitet ose ndrrohet+/- a6

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 18:21 Makina , Tiranë

AUDI A7 look RS 3.0 SHITET NDEROHET

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 18:20 Makina , Tiranë

Audi A7 look RS origjinal 3.0 nafte

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 11:34 Makina , Tiranë

AUDI SQ5 2019 FULL

47 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin ne shitje audi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione