Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makin 100€ | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin 100€,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makin 100€ Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:21 Makina , Tiranë

Shes golf 5 SUPER EKONOMIK

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Shes golf 5 SUPER EKONOMIK

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

Okaziaon shitet per arsye mos perdorimi

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:06 Makina , Tiranë

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:00 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 1.9 Dizel automat fulle

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

SHITET BMW 320 Naft

6 100 EUR

Dje 20:36 Makina , Tiranë

Benz Cls 500 Benzin gaz me letra per 1 vite

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 Makina , Tiranë

Okazion Subaru legacy benzin/gaz4x4 automat shitet/nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:34 Dyqani Makina , Tiranë

GL benzin gaz

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:38 Makina , Tiranë

Polo 1,4 tdi navi, cruise,airco,

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Sht 21:40 Makina , Tiranë

Ford focus viti 2014

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Sht 16:23 Makina , Tiranë

okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 14:05 Makina , Tiranë

Benzin+Gaz Mercedes-Benz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 17:26 Makina , Tiranë

okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 22:42 Makina , Tiranë

super mercedes 200 naft manual

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 18:27 Makina , Tiranë

okazion super gjendje makin personale

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 17:39 Makina , Tiranë

shitet okazion gjendje 10/10

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 19:21 Makina , Tiranë

shitet okazion me te drejt kontrrolli gjendje shum te mir

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 22:07 Makina , Tiranë

Golf 1.6 SR 1998 benzin gaz OKAZION pasi do iki ne kanada

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 12:25 Makina , Tiranë

Golf 4 automat Gaz/benzine + ndrrim

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 12:34 Makina , Tiranë

Opel Corsa

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 19:03 Makina , Tiranë

okazion shitet ngjendje perfekte me drejt kontrrolli

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:00 Makina , Tiranë

shitet me cmim shum te arsyeshem makin mbajt per qef

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 20:03 Makina , Tiranë

shitet s320 mbajt per qef cmimi okazion per pak dit

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 22:39 Makina , Tiranë

shitet makina cmimi diskutushem makin mbajt per qef

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 20:24 Makina , Tiranë

Okazion

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 18:29 Makina , Tiranë

❗Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 13:49 Makina , Tiranë

U SHOT FLM MERR JEPPPPPPPP AUDI A 4 BENZIN GAZ STAGG

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Followers

25 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin 100€ | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione