Makin | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:19 ,

Shitet ose nderrohet range sport 2012 hse super gjendje

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 ,

Volvo V70 2012 Okazion 8500€

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 ,

Okazion..ford focus..viti 2007...

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:01 ,

OKAZION SHITET OSE NDEROHET

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:00 ,

OKAZION super gjendje C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

Ford Kuga 2010 Automat 4×4 2.0 Nafte

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Dyqani ,

VW Golf 7 1.6 nafte manual

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:27 ,

Audi a5 s-line full

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13 ,

BMW X5 ///M-PERFORMANCE

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 ,

Golf 5 1.9 Automat Full Option

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:00 ,

Golf 6 sapo targuar

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:30 ,

✔SUPER OKAZION✔ BMW 750L X-DRIVE 2011 SUPER FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:29 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:28 ,

BMW 320 2.0NAFT 2013 AUTOMAT FULL OPSION

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

GOLF5-NAFT-200CC-TDI-VITI-2005. MANUAL I pa diskutueshem

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:07 ,

Mercedes Benz E class 220 EVO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:36 ,

Shitet c clas c230 benzin& Gaz landirenzo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:55 ,

Peugeot 307 naft 1.4 hdi

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:51 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:51 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:47 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:38 ,

OKAZION Toyota Yaris Viti 2007 (Me letra deri 10-10-2021)

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:34 ,

Bmw x5

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:34 ,

Tiguan

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:34 ,

Porsche cayenne ndrrim hybrid

25 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:29 ,

Dyqan 72 meter katror

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:26 ,

Honda

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:15 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

《SKODA FABIA》OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:13 ,

《Chervolet Matiz》OKAZION

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:04 ,

Shitet audi Q7

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:55 Dyqani ,

Mercedes Benz c220 (Motor EVO) Pranim Pagese Me Crypto

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Dyqani ,

OKAZION VOLKSWAGEN GOLF 6 2012 AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 ,

Bmw 328

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:34 ,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

Pezho 308

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:52 ,

Citroen C3 2003

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:43 ,

INFINITI 4.5-V8 BEZIN GAZ 2005 SUPER GJENDJE 0685589688

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:40 ,

PORSCHE-4.5-V8-BEZIN-GAZ(5700€)400 HP NEDROHET DHE ME TOK

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:27 ,

Mercedes Benz C220 CDI. Ndrrim + -

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:25 ,

Tojota 2015 naft 2.0 full full konvertim 16800 euro manual

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:25 ,

Ford 2011 naft 1.6 KM 158 Okazion 7000 euro konvertim

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione