Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep 4*4 | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jeep 4*4,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jeep 4*4 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:02 Makina , Tiranë

AUDI A7 S-LINE FABRIKE

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 19:46 Makina , Tiranë

SHITET PASAT 4MOTION VITI 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 Makina , Tiranë

AUDI A6 FINAL EDITION FULL OPTION GJENDJE PERFEKTE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 22:13 Makina , Tiranë

Shitet Jeep

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 03:48 Makina , Tiranë

Jeep patriot

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 12:36 Makina , Tiranë

�������� okazion jeep

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:11 Makina , Tiranë

Jeep patriot

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 10:47 Makina , Tiranë

����������OKAZION AUDI A6 QUATTRO PERFEKTE , EKONOMIKE !!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 09:44 Makina , Tiranë

shitet jeep compass

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 10:37 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 12:33 Makina , Tiranë

Shes Jeep Cheeroke

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 12:00 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Grand Cherokee Summit 3.0l

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 12:00 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Grand Cherokee Summit 3.0l

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 12:00 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Grand Cherokee Summit 3.0l

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 11:52 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Grand Cherokee Summit 3.0l

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Korr 16:59 Makina , Tiranë

Jeep 4×4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 17:44 Makina , Tiranë

Jeep 11/2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 23:33 Makina , Tiranë

Shitet-Nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 10:50 Makina , Tiranë

Jeep

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 17:52 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee dizel

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 20:31 Makina , Tiranë

OKAZION JEEP CHEROKEE, ARSYJE EMIGRIMI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 20:27 Makina , Tiranë

Jeep cherokee 2005 automat

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Okazion bezin gas 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 13:25 Makina , Tiranë

Ford C-Max dizel

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 19:14 Makina , Tiranë

Okazion viti 2007 gaz 5300 euro

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:04 Makina , Tiranë

Jeep grandcheroke

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 11:44 Makina , Tiranë

Jeep sheroke 4×4 2.7 nafte automat

500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:48 Makina , Tiranë

OKAZION JEEP CHEROKEE AUTOMAT 2005

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 10:13 Makina , Tiranë

Jeep

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 16:47 Makina , Tiranë

Shitet & ndrrohet JEEP 2.8 AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:28 Makina , Tiranë

Jeep cherokke

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 08:15 Makina , Tiranë

OKAZION Shes Jeep Cherokee 2004

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Sht 11:44 Makina , Tiranë

Jeep Patriot 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 09:04 Makina , Tiranë

Jeep Liberty

3 999 EUR

26 Korr 20:24 Makina , Tiranë

Jeep Compass -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Jan 15:00 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee -03

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:08 Makina , Tiranë

U shit flm merjep,Jeep Grand cheroke benzin+gaz

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 09:53 Makina , Tiranë

Nissan Terrano 4*4 dizel -91

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jeep 4*4 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione