Gti | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gti,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gti Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 12:33
Linku:
,

OKAZION 7900 Euro

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:09
Linku:
,

Golf 5 Look GTI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:25 ,

GOLF 5 GTI 2.0BENZIN 2006 AUTOMATIK

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:49 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:49 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:46 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

Vw Golf 5 1.9 GTI//LOOK Viti 2006 Manuale

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:37 ,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:25 ,

《GOLF 5》

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

����Audi A3 SLINE FULL Panorama DSG Sportback

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

Shitet/Nderrohet Golf 5 Look GTI 1.9 Automatik V

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:25 ,

U shit flm merrjep

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:24 ,

Vw Golf •AUTOMAT• ����Look R32����

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

OKAZION AUTOMAT 2008 PER FEMRA SUPER CMIMI!!!

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:18 ,

golf 5

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:14 ,

Golf 5 2.0 Automat LOOK Gti

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09
Linku:
,

Golf 5 Look GTI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Dyqani ,

Volkswagen Golf 6 GTI 2.0 Benzine Automat -12

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:16 ,

Vw Golf GTI edition

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:55 ,

Audi Q7 S Line Plus 4.2 FSI

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:36 ,

✅C class 2006 automat✅

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

W203 2006 automat OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 ,

vw golf gti performance

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:50 ,

VW GTI 2.0 BENXIN AUTOMAT 240HP

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:04 ,

GOLF 7 GTI V.2015 SUPER FULL 2.0 BENZIN.. OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:52 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:49 ,

shitet golf 3 gti 16 v ne gjendje shum te mire

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:48 ,

Golf 6 Look Gti 2.0 Naft Manual 2010 Letra 1 vit

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:22 Dyqani ,

VW GOLF 7-2.0 GTI Benzin-2018-XHAMA TE ZINJ-FULL OPTIONS

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:04 ,

GOLF 5 Look GTI 2.0 Nafte, 2006 automat

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gti | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gti Gti Gti Gti Gti Gti Gti Gti Gti GTI

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione